Bilety na mecz z Lechem za 5 zł

kesera  -  7 kwietnia 2014 15:14
0
1176

herb_gornik

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia „Klub Sympatyków Górnika Zabrze” z Zarządem klubu, podczas którego SKSGZ zaproponowało obniżkę ceny biletów do 5 zł na najbliższe spotkanie z Lechem Poznań. Propozycja została zaakceptowana przez władze klubowe  
za co w imieniu wszystkich kibiców dziękujemy.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie „Klub Sympatyków Górnika Zabrze”

——————————————————————————————-

Zarząd Górnika Zabrze podjął decyzję o obniżeniu cen biletów na najbliższy mecz 30 kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Lechem Poznań, który zostanie rozegrany w sobotę 12 kwietnia o godzinie 18:00.

Cena biletów na miejsca w sektorach „1”, Centralny Lewy, Centralny Prawy i „18”, bez względu na wiek kupującego, od chwili obecnej została obniżona do poziomu 5 złotych. Natomiast bilety na trybunę krytą na mecz z Lechem będą kosztowały tylko 30 złotych.

Informujemy jednocześnie, że osoby, które zakupiły bilety wcześniej, będą mogły nabyć wejściówki w promocyjnej cenie na kolejne spotkanie rozgrywane w Zabrzu (za okazaniem wydruku harmonogramu lub paragonu).

Kibice w kończącym się sezonie zasadniczym byli dwunastym zawodnikiem drużyny zarówno w Zabrzu, jak i w meczach wyjazdowych. To właśnie im zarząd Górnika postanowił podziękować proponując nowe, niższe ceny biletów na mecz z Lechem.

Punkty sprzedaży:
– Sklep Kibica na stadionie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 (wyrabianie i doładowanie kart)
– Salonik w Galerii Zabrze czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 oraz w niedziele między 10:00 a 20:00 (wyrabianie i doładowanie kart)
– Biuro Podróży Speed Travel (ul. 3-go Maja) czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, w środy 10:00-18:00 oraz w soboty 9:00-13:00 (doładowanie aktywnych kart identyfikacyjnych).

Źródło: stowarzyszenie.net / gornikzabrze.pl
Foto: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments