Bilety na jubileuszową galę ciągle dostępne. Można wygrać wycieczkę do Rzymu

Luq  -  12 grudnia 2013 19:24
0
832

gala65lat

Wciąż dostępne są bilety na galę jubileuszową Górnika Zabrze. Organizatorzy przygotowali też dla uczestników nie lada gratkę, gdyż wśród osób, które kupią bilet zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Między innymi wycieczka dla 2 osób do Rzymu na mecz AS Roma i zwiedzanie Wiecznego Miasta.

Jubileuszowa gala Górnika Zabrze odbędzie się w Domu Muzyki i Tańca w najbliższą niedzielę o godz. 17:00. Gwiazdami wieczoru będą Skaldowie, Beata Pyda (solistka Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk), a także… Ernest Pohl. Właśnie w drugiej części benefisu dojdzie do premiery filmu „Ostatni mecz Ernesta Pohla”, niekwestionowanej legendy Górnika i polskiej piłki.

Ci, którzy kupią wejściówki na galę wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Pierwsza – jak już wspomnieliśmy –  wyjazd dla 2 osób na mecz AS Roma (zawodnikiem rzymian jest Łukasz Skorupski) połączony z weekendowym zwiedzaniem Rzymu. Druga to telewizor LCD idealny do oglądania piłki nożnej, zaś trzecia – dwuosobowe zaproszenie na mecz Pucharu Polski pomiędzy Górnikiem i Legią (środa, godz. 19:00).

Gdzie można kupić bilety na galę?
– Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu (bilety w cenie 15, 20 lub 25)
– Galeria Zabrze (bilety na najlepsze miejsca w cenie 25 PLN)
– Sklep Kibica na stadionie (bilety w cenie 15, 20 lub 25)
– Biuro Podróży „Speed Travel” w Zabrzu, ul. 3 Maja 72 (bilety na najlepsze miejsca w cenie 25 PLN

Źródło: GornikZabrze.pl / Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments