Bemben, Danch i członek zarządu będą kibicować w Lubinie razem z Torcidą!

Spark  -  13 maja 2013 07:17
0
1038

danch_gornik_ruch_1213
To będzie sprawa wyjątkowa! Piłkarze oraz członek zarządu Górnika Zabrze będą w poniedziałek dopingować drużynę Adama Nawałki z sektora gości wraz Torcidą!

Michał Bemben, Adam Danch i Krzysztof Maj udadzą się w poniedziałek na mecz do Lubina razem z kibicami. – Razem z nimi będziemy z sektora gości kibicować piłkarzom. W trakcie drogi można jeszcze porozmawiać i chcemy dać sygnał, że jesteśmy wszyscy w jednej drużynie. Adam pauzuje za kartki, a Michał jest kontuzjowany – mówi Maj, członek zarządu Górnika.

Przypomnijmy, że kiedyś taka sytuacja miała już miejsce, kiedy podczas meczu wyjazdowego piłkarze rezerwowi dopingowali na sektorze gości razem Toricdą, o czym można przeczytać w tym miejscu.

W weekend rada drużyny i trener spotkali się z fanami. – Byli przedstawiciele naszych kibiców, rada drużyny, Między innymi Adam Danch, Michał Bemben i Norbert Witkowski. Oni też wiedzą, że ostatnie wyniki, pomijając oczywiście mecz z Ruchem, były niezadowalające. Nie jest tak, że nie chcą, czy ktoś zabronił im grać o miejsca pucharowe. To jakaś totalna bzdura. Proszę sobie wyobrazić, że jakikolwiek działacz wchodzi do szatni i mówi „nie wygrywajcie, bo klubu na to nie stać”, skoro piłkarze i trenerzy mają wpisane w kontrakty wysokie premie za puchary. Zostałby wyśmiany, a takie zdanie szybko ujrzałoby światło dzienne.

źródło: Sport/Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments