Będzie rewolucja, będą wyniki. Blisko porozumienia z Mączyńskim

Luq  -  6 czerwca 2013 08:49
0
975

nawalka

Według Adama Nawałki, jeśli Górnik Zabrze ma walczyć o czołową ósemkę, trzeba dokonać wielu zmian – informuje „Przegląd Sportowy”.

Górnik musi błyskawicznie rozpocząć negocjacje z nowymi zawodnikami, bo z kadry już ubyli Michał Bemben (zakończył karierę z powodu kontuzji kolana) i Aleksander Kwiek, który związał się dwuletnim kontraktem z Zagłębiem Lubin. Przesądzone jest też odejście Tomasza Zahorskiego.

Nawałka, finalizując rozmowy kontraktowe, zgodził się na sprzedaż dwóch zawodników. Chodzi o Prejuce’a Nakoulmę i Łukasza Skorupskiego. Ale i Paweł Olkowski ma „zielone światło”, o ile ktoś wyłoży wpisaną w kontrakcie sumę odstępnego, czyli 800 tysięcy euro.

Generalnie szkoleniowiec zabrzan jest gotowy na rewolucję. Ostatnio w klubie tłumaczył wręcz, że jest ona konieczna, jeśli drużyna ma w przyszłym sezonie walczyć o czołową ósemkę. Z grona zawodników, którym 30 czerwca kończą się umowy, Nawałka koniecznie chce zatrzymać Krzysztofa Mączyńskiego. Porozumienie jest blisko. Nie wiadomo natomiast, co z Ireneuszem Jeleniem. Trener widzi go w zespole, choć niepokoi go huśtawka formy, jaką napastnik prezentował wiosną.

źródło; Przegląd Sportowy
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments