Bartosz Kopacz: Zwycięstwo doda nam pewności siebie

Luq  -  1 maja 2016 19:00
0
934

kopacz_Korona_Gornik_1516

Przez bardzo długi czas byliśmy w strefie spadkowej i dopiero teraz się z niej wygrzebujemy. Fajnie byłoby to utrzymać, bo niefajnie jest w kółko przegrywać – powiedział Roosevelta81.pl Bartosz Kopacz, obrońca Górnika

Rywale strzelili wyrównującego gola w końcówce i wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. – Trzeba sobie powiedzieć, że Śląsk zbyt dużo klarownych sytuacji nie miał, ale jak już w takiej się znaleźli to nie uderzali najlepiej. Chcieliśmy zagrać kolejny mecz na zero z tyłu, ale się nie udało. Biliński obrócony był tyłem i wydawało się, że nic nam nie grozi, ale szybko się obrócił i oddał taki strzał, że już nie było szans na skuteczną interwencje – żałuje straconego gola Kopacz.

Na szczęście udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę w ostatniej akcji meczu. – Zwycięstwo doda nam pewności siebie, bo w poprzednich meczach zbyt dużo nam nie wychodziło. Gra nam się klei i to z pewnością nas napędza przed kolejnymi meczami. Przez bardzo długi czas byliśmy w strefie spadkowej i dopiero teraz się z niej wygrzebujemy. Fajnie byłoby to utrzymać, bo niefajnie jest w kółko przegrywać. Jeszcze nie tak dawno nasza sytuacja była bardzo zła, ale teraz fajnie gramy i jeśli podtrzymamy taką grę to stać nas na utrzymanie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments