Bartosz Kopacz: W Termalice będę miał większe szanse na grę niż w Górniku

0
958

kopacz2_gornik_ruch_1213
– Zależy mi, żeby grać jak najwięcej, a w Termalice szanse na to będą większe, aniżeli obecnie w Górniku –
mówi w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu z Zabrza Bartosz Kopacz, który w czwartkowym meczu sparingowym wystąpił przeciwko swoim kolegom.

„Trójkolorowi” pokonali Termalikę 1:0 po trafieniu Mateusz Zachary, a w dwóch kwartach (grano 4 x 30 minut) w ekipie z Niecieczy zagrał Bartosz Kopacz, który w poprzednim sezonie zdobył bramkę w derbowym pojedynku z Ruchem Chorzów. Teraz ponownie będzie występował na zapleczu ekstraklasy. – Pierwsze wrażenia z treningów w Niecieczy są bardzo pozytywne. Zespół przyjął mnie bardzo dobrze. Jestem też przekonany, że współpraca z trenerem Dušanem Radolskim będzie się układała pozytywnie – mówi Kopacz. – Bardzo pozytywnie podszedłem do kwestii pójścia na wypożyczenie. Zależy mi, żeby grać jak najwięcej, a w Termalice szanse na to będą większe, aniżeli obecnie w Górniku.

Obrońca przyznaje, że mecz towarzyski nie był dla niego łatwy. – To zawsze jest trudna sytuacja dla zawodnika, zagrać przeciwko „swojemu” klubowi. Starałem się jednak podejść do tego w pełni profesjonalnie. Myślę, że zagraliśmy nieźle. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Niestety, nie wykorzystaliśmy ich, co ostatecznie się na nas zemściło.

źródło: gornikzabrze.pl