Bartosz Kopacz: Nasza sytuacja zamiast się polepszać, to jest coraz gorsza

Luq  -  9 kwietnia 2016 21:24
0
1071

Kopacz3_Wisła_Górnik1516
– Nasza sytuacja zamiast się polepszać, to jest coraz gorsza – powiedział po porażce z Koroną Bartosz Kopacz, obrońca Górnika.

Chcieliśmy wygrać, aby Korona nie odskoczyła nam tak bardzo. Niestety, nie wiem co powiedzieć – przyznał ze smutkiem defensor Górnika. – W pierwszej połowie byliśmy lepsi. Mieliśmy swoje sytuacje. Szkoda, że nie udało się ich wykorzystać. Wiadomo, że nie będziemy ich mieli 10 w meczu. Jak są te dwie, czy też trzy, to trzeba ja wykorzystać. Nie chcę jednak tutaj na nikogo zwalać winy, ale wielka szkoda. Gdybyśmy wykorzystali chociaż jeszcze jedną z tych dobrych okazji i prowadzilibyśmy do przerwy, to w drugiej połowie grałoby nam się lepiej.

Po meczu Bartosz Kopacz wraz z resztą kolegów z drużyny musiał oddać koszulkę kibicom, którzy nie kryli niezadowolenia. – Wcale nie dziwię się naszym fanom. Gramy tak, jak gramy. Nie punktujemy prawie wcale, a jak już, to remisujemy, co daje nam tylko punkt. W naszej sytuacji musimy wygrywać mecze. Powiem jak po każdym meczu. W kolejnym spotkaniu musimy wyjść na murawę i walczyć o zwycięstwo, bo jeszcze nie wszystko stracone. Jeszcze jest szansa…– zakończył.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments