Bartosz Frankowski poprowadzi mecz Górnika Zabrze z Jagiellonią Białystok

W.  -  18 grudnia 2019 12:15
0
2551

Bartosz Frankowski z Torunia poprowadzi mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a Jagiellonią Białystok, który rozegrany zostanie w ramach 20. kolejki PKO Ekstraklasy na zabrzańskiej arenie w najbliższą sobotę – 21 grudnia o godzinie 20:00.

Spotkanie z Jagiellonią będzie czwartym w sezonie 2019/2020 starciem Trójkolorowych, które poprowadzi 33-letni arbiter. Żaden dotychczasowy mecz prowadzony przez arbitra reprezentującego województwo kujawsko-pomorskie nie zakończył się porażką Górnika, wierzymy że podobnie będzie także i tym razem.

Przypominamy, że pierwszy pojedynek, nad którego prawidłowością czuwał Frankowski, rozegrany został w ramach czwartej serii spotkań i zakończył się domowym zwycięstwem podopiecznych Marcina Brosza nad Rakowem Częstochowa 1:0. Kolejne prowadzone przez arbitra z Torunia ligowe starcie ósmej kolejki rozgrywek z udziałem biało-niebiesko-czerwonych przyniosło bezbramkowy remis nad Śląskiem Wrocław 0:0. Ostatni zaś pojedynek, nad którym pieczę sprawował młody arbiter z Torunia rozegrany w ramach 18. kolejki PKO Ekstraklasy przyniósł kolejne zwycięstwo czternastokrotnego mistrza Polski, tym razem nad Wisłą Kraków 4:2.

Źródło: Roosevelta81.pl/pzpn.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments