Awans Wisłoki do IV ligi podkarpackiej!

kesera  -  11 czerwca 2017 17:34
0
4498

Piłkarze Wisłoki Dębica wygrali z Chemikiem Pustków 4-1 i na kolejkę przed końcem zapewnili sobie awans do 4 ligi podkarpackiej.

Dębiczanie objęli prowadzenie bardzo szybko, bo już w 6. minucie. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Adrian Nowak.
Kolejne bramki dla Wisłoki Dębica jeszcze przed przerwą zdobyli Mirosław Pokrywka i Jakub Szewczyk. W drugiej połowie jednego gola straty dla Chemika Pustków odrobił Dawid Gołąb, ale ostatnie słowo należało do Biało-zielonych. Kilkadziesiąt sekund później wynik spotkania na 4-1 dla Wisłoki Dębica ustalił Tomasz Pietrasiewicz.

W innym spotkaniu Dębickiej klasy okręgowej, LKS Wiewiórka pokonał Sokoła Kolbuszowa Dolna 3-0 w związku z czym Wisłoka Dębica już teraz może świętować awans do 4 ligi podkarparkiej.

Chemik Pustków – Wisłoka Dębica 1:4