Augustyn trenuje indywidualnie. Będzie gotowy na WDŚ?

Spark  -  18 września 2014 20:38
0
959

augustyn_gornik_1314
Błażej Augustyn wciąż trenuje indywidualnie. Na Roosevelta liczą, że dojdzie do siebie na 4 października – czytamy w „Sporcie”.

Górnik bez Błażeja Augustyna ani rusz? Może przesada, ale trudno nie zauważyć, że jego kontuzja jest dla Górnika coraz większym problemem. Jeszcze udało się wygrać bez tego obrońcy z Łęczną, ale już w kolejnych meczach zabrzanie tracili po dwa gole. Augustyn daje drużynie spokój, wygrywa większość górnych pojedynków – można przypuszczać, że Piast nie doszedłby w niedzielę tak łatwo do sytuacji bramkowych –  i przy jego grze może jako defensywny pomocnik wyjść na boisko Adam Danch, co świetnie sprawdzało się w pierwszym miesiącu rozgrywek ekstraklasy, kiedy Górnik nie przegrał żadnego meczu.

Kiedy Augustyn wróci na boisko? Mecz z Podbeskidziem nie wchodzi w grę. I wiele wskazuje na to, że zabraknie go także w konfrontacji z Lechią Gdańsk. Zabrzanie marzą, by wyszedł na boisko podczas derbowego meczu z Ruchem i ten termin jest ponoć realny. Choć warto pamiętać, że Augustyn miał być do gry już we Wrocławiu, a ten mecz odbył się… ponad dwa tygodnie temu. Na razie piłkarz trenuje indywidualnie.

Źródło: Sport
Fot.: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments