Artur Jankowski: Jeśli Prejuce nie odejdzie teraz, to spróbujemy go sprzedać zimą

kamres  -  29 sierpnia 2013 11:17
0
1015

jankowski_konferencja_1213

W Dzienniku Zachodnim ukazał się wywiad z Prezesem Arturem Jankowskim. Poruszona została w nim kwestia nowego stadionu oraz ewentualnego transferu Prejuce’a Nakoulmy do zagranicznego klubu.

Rozwiązała się przyszłość trybuny zachodniej na naszym stadionie. Będzie ona służyć jako miejsce na banery reklamowe. Miejsca dla prasy oraz VIP-owskie zostaną przeniesione na trybunę wschodnią: – Gdybyśmy chcieli dopuścić trybunę zachodnią do użytku, to musielibyśmy występować osobno o wszystkie potrzebne zgody do odpowiednich służb, a także podpisać osobną umowę na jej ochronę. W tej sytuacji zamierzamy ją wyłączyć z eksploatacji stawiając w tym miejscu reklamy sponsorów – mówi w wywiadzie dla Dziennika Zachodniego Prezes klubu z Roosevelta Artur Jankowski.

Saga transferowa wokół Nakoulmy wciąż trwa: – Pozostało jeszcze kilka dni i spokojnie podchodzimy do tematu, bo jeśli Prejuce nie odejdzie teraz, to spróbujemy go sprzedać zimą. Nad tym również pracujemy – zdradza Jankowski. Przypomnijmy, że piłkarzowi w czerwcu kończy się kontrakt i w następnym okienku transferowym mógłby odejść z klubu za darmo.

źródło: Roosevelta81.pl/Dziennik Zachodni
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments