Arkadiusz Szymanek pożegna się z Górnikiem?

Kibic  -  6 czerwca 2022 17:11
16
4298

W poniedziałek gruchnęła wiadomość o możliwym odejściu z Górnika Zabrze prezesa, Arkadiusza Szymanka. Jak czytamy na łamach Sportowych Faktów przyczyną ewentualnego rozstania mają być nieporozumienia na linii prezes – właściciel klubu, czyli Miasto Zabrze. „Prezes Szymanek miał mieć na przykład zgodę na pewne działania, przeprowadzał je, ale następnie zgoda miała być cofnięta. W takiej sytuacji Szymanek miał uznać, że jego dalsza praca w klubie nie ma sensu” pisze Piotr Koźmiński, dziennikarz SF. „Odejście jest więc niemal pewne. Piszemy „niemal” dlatego, że być może dojdzie jeszcze do rozmów ostatniej szansy”. – możemy przeczytać na końcu artykułu. Więcej tutaj: Trzęsienie ziemi w Zabrzu! Prezes Szymanek może odejść z Górnika!

Źródło: sportowefakty.pl
Foto: Roosevelta81.pl

16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak tak dalej będzie to nie wróżę niczego dobrego w nowym sezonie

Wystraszyl sie hejtu….
Myslal ze to zabawa…

Jak tak dalej będzie to będzie zjazd do pierwszej ligi.Te ciągłe zmiany prezesów, żadnego planu a przecież klub to jak firma musi być jakaś długoplanowa wizja na prowadzenie klubu bo inaczej jest to droga do nikąd.

Ciągle jest prezes p .Szulik

Historia pokazała już że czy… mamy prezesa czy nie to nie ma to znaczenia na funkcjonowanie klubu …ot taki paradoks. A to że w klubie nie ma chęci na puchary…i zrobienie czegokolwiek pozytywnego to nic nowego. Minimalizm pełną gębą. Każdy zadowolony z ósmego miejsca, byle nie awansować do pucharów , no bo po co kłopotać się wyjazdami do Gruzji czy Mołdawia na mecz LE. Po co się kopać po czole w preeliminacjach z pasterzami z w.w krajów za 200 tys euro za runde… jak można sprzedać Kubicę za 2 mln euro…czy Jimeneza za 600 tys. Prezes? Prezesem powinien być ktoś z mamoną,ewentualnie ktoś z ” wtykami” znający ludzi biznesu…a nie „gołodupiec”( bez urazy) z Ajaksu Częstochowa…Nie wiem czy jest drugi taki klub na świecie z tak zmarnowanym potencjałem…

Potencjał marnuje tylko i wyłącznie baba od matematyki a nie prezes. Nie dziwię się chłopu, tytuły naukowe, chęci, ambicje a mu byle emerytowana nauczycielka, która przez błąd historii dostała za dużo władzy będzie ambicje wyznaczać. Jak uważasz, że Szymanek miał wejść do klubu z kapitałem i dać go do rozpieprzenia pacynkom Gosi to myślisz dokładnie tak samo jak oni w ratuszu, to jest droga donikąd.

Klub musi się wyrwać z samorządowych macek, inaczej co sezon będzie to samo a tylko miasto będzie coraz biedniejsze.

Jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o…….

Ostatnie lata tylko Jankowski i Sarnowski wytrzymali prawie 3 lata.
Reszta epizody…..

Górnik jest od dawna w szponach nieudolnego Magistratu bo nikt inny nie zarządza tak nieudolnie klubem że zawodników puszcza za darmo gdzie można zarobić na nich.Tu trzeba fachowców co wiedzą jak zarabiać.Tu musi być przycięta pępowina i klub ma zarabiać sam na siebie z nowym właścicielem co określi jasno cele do zrealizowania.Obecnie mamy puste obietnice i nic więcej.Skoro prezes Szymanek rezygnuje to widać że brakuje czegoś więcej.Trzeba nie tylko tej czwartej trybuny ale jak wspomniałem nowy układ właścicielski z nowym zarządem jak i jasnymi zasadami jak ma być prowadzony profesjonalnie klub piłkarski.Na stadionie może czas wywiesić baner Czas na Zmiany bo Czas Leci a konkretów brak!!!

Caryca jest tylko jedna jeszcze nie zrozumiał 😊

Dopiero co przyszedł..widać,że z Prazydentowa nie da się bo wytrzymać…

Janek z Tobą tyż się idzie dogodać ale na pewno nie przeczytać

Można się dogadać,na spokojnie,niech dokończy transfery do rozpoczęcia Ligi…kto dyr.d/s sportowych??9

To niech Kusz jak namieszal to teraz bedzie Prezesem. Zawsze schowany z tylu a uklada klocki. Niech w koncu wyjdzie z nory.
Taki wazny , a jak problem to ucieka….

Coś w tej naszej Ekstraklasie nie do wytrzymania. Dziś z trenowania majstra Lecha zrezygnował Maciej Skorża. Aleksandar Vukovic też był „ino na chwilę”. Pogoń rozmontowana. Nowak z Jagi już zwolniony. Świr-Ekstraklasa.

Zawsze to będę pisałw kółko – dopóki partacze z miasta będą maczać palce w klubie, dopóty MASZ GÓRNIK nie będzie walczył w lidze o nic!!

Wieczne gadanie, „Górnik jest nasz, my Górnika kochamy i zrobimy dla niego wszystkko!”

Skoro Caryco kochasz ten klub to zostaw go wreszcie w spokoju!! Pozwól sprzedać pakiet akcji inwestorowi !! Pozwól profesjonalisom zarządzać NASZYM KLUBEM!!

Górnik to MY a nie wy, nieudolni urzędnicy!!!