Arkadiusz Szymanek nadal prezesem Górnika Zabrze

Kibic  -  28 lipca 2022 21:43
9
5739

W czwartek 28 lipca odbyło się, przełożone z 29 czerwca, Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, na którym miały odbyć się dyskusje nad absolutorium dla zarządu za rok 2021 oraz rozstrzygnąć przyszłość prezesa Górnika Zabrze. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć Arkadiusz Szymanek pozostanie prezesem zabrzańskiego klubu.

W oficjalnym komunikacie klubu Górnik Zabrze (z piątku 29 lipca) czytamy:

W dniu wczorajszym, tj. 28.07.2022 r. odbyły się obrady Rady Nadzorczej, oraz Walne Zebranie Akcjonariuszy Górnika Zabrze. Powołany na roczną kadencję został Zarząd Klubu Górnik Zabrze S.A. Skład Zarządu nie uległ zmianie.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

To żadna dobra nowina dla nas, kibiców.. I taj już zdązył jeszcze bardziej zabagnić niewesołą sytuację Górnika…..

No to teraz z gorki .

Moim zdaniem:

  1. Facet bez doświadczenia i praktyki
  2. Bez odporności przy krytyce i hejcie
  3. Słup Przewodniczącego RN

To strzał w kolano dla klubu, powinniśmy mieć doświadczonego fachowca, a nie Pana z doświadczeniem juniorskim. Ostatnie sytuacje pokazały jego CV.

Mamy też bardzo słaby pozostały Zarząd. Pani Wiceprezes może w końcu sobie znajdzie inne zajęcie. To jedna wielka pomyłka dla naszego Górnika. Niech wróci do Urzędu.

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jakich poważnych sponsorów tj. z kasą sprowadzili do Górnika ci członkowie Zarządu z panem prezio na czele. Ten ostatni wsławił się tym że napisał nie chlubną kartę w historii Klubu zwalniając Pana Jana URBANA ikonę GÓRNIKA!!! hańbiąc ten Klub z udziałem pani Prezydent. Kto i za co im płaci z czyich pieniędzy????.Są to osoby żerujące na klubowym garnuszku.

i znów obrońca tych nieudaczników kasuje komentarze najwyraźniej jesteś z tej samej spółdzielni,,,………….kompromitacja.

A myślałem że wybiorą Jana Gałązke🤨

Jeśli chodzi o tego pana to trzy razy na Nie.Nie ma doświadczenia w profesjonalnym klubie i nie radzi sobie z transferami.Po drugie jest mieki do magistratu i carycy robi wszystko co caryca każe.No i po trzecie otacza się nieudacznikami wiceprezesowa jak i spółka gdzie są Ci sponsorzy co nam obiecano i zmiany.

Zobaczymy? , na nim spoczywa honor i kariera Górnika Zabrze w końcu ma coś do udowodnienia kibicom.