Amadej Marosa związał się z Górnikiem Zabrze

Kibic  -  29 sierpnia 2022 20:31
11
8095

Słoweński napastnik Amadej Marosa podpisał kontrakt z Górnikiem. Umowa z zabrzańskim klubem ma obowiązywać do końca czerwca 2024 roku  opcją przedłużenia.

28-latek od stycznia 2022 roku związany był z cypryjskim klubem AEL Limassol. Mierzący 177 cm Marosa rozegrał tam 14 spotkań zdobywając 6 goli. Wcześniej występował w słoweńskim zespole Mura. 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: pomurec.com

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ok. Napastnik jest, był potrzebny. Ale do licha!!!! Przecież wysprzedano niemal wszystkich, dobrych pomocników. Ile czasu trzeba włodarzom klubu, by trener miał do dyspozycji wartościowych następców, o zmiennikach na ławce nie wspominając ????

Spokojnie kolego, styczniowe okienko dopiero przed nami 😉

Górnik rozmawia z GKS Katowice ws transferu Patryka Szwedzika,

Heheh dokladnie !!!

Torbę sieczki szybko przejedzą, bo jak się mają kwoty ze sprzedaży z Rakow Częstochowa np. niezbyt znanego obroncy Kamila Piątkowskiego chyba 2 lata temu do Salsburga za ponad 6 milionów euro!!!! Czy w tym Klubie naprawdę pracują sami delatanci piłki !!!?????

Te wszystkie kontrakty niosą ze sobą wielkie niewiadome,a za takiego Nowaka np.powinnismy wziąć spokojnie1,5-2 mln.Inaczej przy takiej rotacji w składzie nigdy nie będziemy w czubie tabeli!!

Ja 50mln tak jak za Lewego

JohnyKSG, jakbyś miał trochę oleju w głowie to byś sobie wyliczył ile to 400K€. Ale czego po Tobie się spodziewać, tylko hejtu na forum. Generalnie spadaj stąd.

1,77 cm..wzrostu..Szału nie ma!! Oby był szybki i cwan ,jak lis na polu karnym

To może być transferowy hit końca okienka transferowego w Zabrzu i w Katowicach. „Górnicy” rozmawiają z GieKSą na temat sprowadzenia do siebie bramkostrzelnego Patryka Szwedzika-185cm wzrostu

może jest głębokie i szerokie….trzeba działać, a działań nie widać !