Alasana Manneh przedłużył umowę z Górnikiem

g.rajda  -  21 czerwca 2021 20:06
12
3602

Alasana Manneh przedłużył umowę z zabrzańskim klubem. Nowy kontrakt będzie obowiązywał do końca 2023 roku. W Górniku rozegrał dotychczas 55 spotkań, zdobywając w nich 5 bramek.

– To doskonała wiadomość, która powinna ucieszyć wszystkich kibiców Górnika – z satysfakcją mówi Dariusz Czernik, prezes Górnika – Manneh bardzo rozwinął się od momentu przyjścia do Górnika. Jest reprezentantem kraju, ma za sobą mecze z kadrą Gambii o dużą stawkę. To silny punkt naszego zespołu. 

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

super!

Ktoś może wie czy jest jakaś opcja automatycznego przedłużenia o rok, po spełnieniu jakiś warunków?

Kontrakty ustalane sa zazwyczaj indywidualnie.Pozdr.Speedy.

A co ma piernik do wiatraka? Pytam czy jest może zapis o tym, że po rozegraniu odpowiedniej ilosci minut lub ilości występów w meczach, kontrakt zostaje automatycznie przedłużony.
To jest właśnie indywidualne ustalanie, o ktore pytam

Zawsze piszą z możliwością przedłużenia o rok.tutaj czegośc takiego nie ma,czyli nie

no i super pierwsze realne wzmocnienie

Teraz czekamy na umowe Jimeneza,Janży i Wisniewskiego!!,no i najlepiej kogos nowego do ataku lub pomocy,dobry,drugi środkowy obrońca tez by sie przydał..

Wreszcie jakiś balsam na moje GÓRNICZE serce,bo narazie Krawczykami czy innymi Paluszkami ,to zarząd chciał doprowadzić do zawału!

Ja będę bronił i Krawczyka i Paluszka, bo pierwszy zobaczycie, że w tym sezonie strzeli dwucyfrowke, a drugi, frycowe musi zaplacic, ale widać, że pojecie o piłce ma. Mnie bardziej o zawal przyprawia wystawianie Kubicy w srodku pola. Tu widzialbym jakiegos nowego goscia, bo na „6” jakosci nie mam żadnej.

Krawczyk przez 2 sezony nie pokazał nic ,dochodzi do sytuacji i nagle panikuje i wali na oślep czasami na 10 meczy mu się uda ale na napastnika to jedno wielkie zero,jak przychodził to byłem za nim, ale się nie sprawdził,bardziej będziemy zadowoleni z Kiklaisza jak ominą go kontuzje,wiem że Kiklaisza negujesz,a co do Paluszka to tu akurat jeszcze dałbym mu szanse,żeby tylko nie było tych głupich strat,no ale jeszcze jest młody ten sezon go zweryfikuje

W końcu jakiś konkret!

Jak za Tego trenera nie pójdzie jeszcze do przodu,to za żadnego.Brosz Go ”oszczędzał” nie wiedzieć czemu.