Alasana Manneh: Chciałbym zostać w Górniku

Kris  -  6 lipca 2019 21:05
0
7585

Jednym z testowanych zawodników podczas okresu przygotowawczego jest Gambijczyk, Alasana Manneh. Udało nam się skontaktować z dwudziestojednoletnim piłkarzem i namówić na krótką rozmowę.

Manneh już na samym początku nas zaskoczył, ponieważ, jak się okazało znał Górnik szybciej, niż przyjechał do Zabrza. Gambijczyk stwierdził: „- O Górniku słyszałem już jakiś czas temu. Jeden z moich znajomych grał tu już wcześniej.” Okazało się, że mowa o innym piłkarzu z Afryki, który dołączył do Trójkolorowych podczas przerwy zimowej, a mianowicie Ishmaelu Baidoo.

Ponadto, Alasana zareagował bardzo pozytywnie na pytanie czy chciałby zostać dłużej w Zabrzu i rozgrywać mecze w koszulce Czternastokrotnych Mistrzów Polski:
„- Bardzo chciałbym zostać w Górniku na cały sezon, aby doświadczyć różnych, nowych rzeczy. Wiem, że będzie to miało duży wpływ na moją karierę piłkarską, ponieważ zdaję sobie sprawę, że Górnik to dobra drużyna.”

Na zakończenie Gambijczyk zapewnił, że mimo trudów obozu czuje się bardzo dobrze. Przyszłość Manneha nie jest jeszcze do końca znana, choć wydaje się, że jest bliżej-niż dalej, by w nadchodzącym sezonie reprezentować barwy Górnika. Wszystko powinno się rozstrzygnąć w ciągu najbliższych dni.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments