Agroplon – Górnik II 3:0. Przerwana seria zabrzan

Kaszpir  -  23 września 2018 19:08
0
3596

Drugi zespół Górnika przegrał, w niedzielnym spotkaniu, z Agroplonem Głuszyna 0:3. Bramki dla gospodarzy zdobywali: Elton, Damian Czech oraz Daniel Tistek.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Gole zaczęły padać w drugiej części, niestety tylko dla gospodarzy. Tuż po wznowieniu gry dla Agroplonu trafił Elton. Na 2:0 poprawił Damian Czech, a wynik ustalił Daniel Tistek i porażka „Trójkolorowych” stała się faktem. Tym samym passa czterech spotkań bez porażki została przerwana.

Po 9. kolejkach podopieczni Piotra Gierczaka wciąż mają na swoim koncie 11 punktów. W następnej serii Górnik zmierzy się z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Agroplon Głuszyna – Górnik II Zabrze 3:0 (0:0)
1:0 – Elton, 46′
2:0 – Czech, 72′
3:0 – Tistek, 78′

Agroplon: Rozmus – Tistek, Łuczak, Czech, Sobczyński – Surowiak, Sobczak, Elton (70. Babiarz) – Lewandowski (79. Słupianek), Kamiński (85. Zychowicz), Mikulski (84. Pałach).

Górnik II: Szymański – Michalski, Surowiec, Jaksik, Baran (67. Kiklaisz), Kopia, Belica (55. Żagiel), Biedrzycki, Zaradny (67. Olszewski), Kubica, Liszka (67. Gałązkiewicz)