Adrian Błąd: Zawiedliśmy kibiców i samych siebie

0
1310

blad_zaglebie_gornik
Adrian Błąd, pomocnik Zagłębia Lubin, który wszedł na boisko jako rezerwowy, nie mógł być zadowolony po porażce z drużyną z Zabrza. - Przegraliśmy bardzo ważne spotkanie i Górnik nam odskakuje - powiedział po spotkaniu na antenie stacji Canal+Family HD.

- Przed meczem zdawaliśmy sobie sprawę, że w przypadku zwycięstwa dołączymy do czołówki. Niestety, zawiedliśmy kibiców i samych siebie. Po wygranej w derbach ze Śląskiem i spotkaniu z Podbeskidziem mieliśmy większe apetyty. Pierwsza połowa trochę nam nie wyszła, natomiast w drugiej spisaliśmy się lepiej i Górnik nie miał już tylu klarownych sytuacji jak przed przerwą. Szkoda, ze nie udało nam się wykorzystać naszych - żałował Błąd.

źródło: Roosevelta81.pl/Canal+
foto: Foto: Łukasz Haznar/zaglebie.org

0 komentarzy