Adam Nawałka: Widziałem transparent jest to bardzo sympatyczne i miłe

Milo  -  1 listopada 2013 22:35
0
1379

transparent_nawalka
Adam Nawałka nowy selekcjoner pojawił się dzisiaj na stadionie przy ulicy Roosevelta, aby podziękować wszystkim piłkarzom za współprace. Na klubowym parkingu czekała na niego niespodzianka kibice wywiesili transparent na którym widnieje napis „Adam Nawałka i sztab szkoleniowy – Dziękujemy”.

Widziałem transparent jest to bardzo sympatyczne i miłe. Wszystkich kibiców pozdrawiam oni doskonale wiedzą, że cztery lata spędzone tutaj to była rzeczywiście ciężka praca. Myślę, że zarówno zawodnicy, jak i cały sztab trenerski zasłużyli na sympatię wśród kibiców. – powiedział Adam Nawałka przed kamerami stacji Orange Sport.

Coraz więcej w mediach mówi się o powołaniu do reprezentacji Rafała Kosznika, który miałby rozwiązać problem z obsadą na lewej stronie obrony. – Nie komentuję, powołania dopiero będą rozesłane w przyszłym tygodniu. To spekulacje medialne wiadomo, że piłka nożna jest sportem, gdzie wszyscy muszą żyć dynamicznie. Mnie może cieszyć tylko fakt, że tak dużo rozmawia się o powołaniach i zawodnikach. Myślę, że jest to bardzo pozytywny przejaw zainteresowania zarówno ze strony mediów,  jak i wszystkich kibiców.

Źródło: Rooseveleta81.pl/Orange Sport
foto: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments