„Adam Nawałka od 1 listopada wyłącznie selekcjonerem reprezentacji”

Milo  -  29 października 2013 14:29
0
1286

nawalka_konferencja_1213

To już przesądzone. Adam Nawałka będzie prowadził Górnika Zabrze tylko do końca października. – Kontrakt obowiązuje od 1 listopada i od tego dnia jest trenerem tylko pierwszej reprezentacji Polski, jego umowa z Górnikiem zostaje zakończona – powiedział na wtorkowej konferencji prasowej Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

– Tak jak prezes Boniek powiedział, mój kontrakt obowiązuje od 1 listopada i od tej pory staję się selekcjonerem. Jestem bardzo wdzięczny klubowi, bo czułem się tam naprawdę świetnie. Natomiast jeśli chodzi o propozycję, to na temat pensji dogadaliśmy się w pięć sekund, a nasze rozmowy dotyczyły głównie strategii i planu na tę reprezentację – stwierdził nowy selekcjoner kadry.

Niemal przesądzone jest również odejście z Roosevelta asystentów Adama Nawałki. – Zarząd musi jeszcze zatwierdzić moich asystentów, ale już mogę przyznać, że chcę nadal współpracować z moimi najbliższymi partnerami, tj. z asystentem Bogdanem Zającem i trenerem bramkarzy Jarosławem Tkoczem. Jeśli chodzi o pozostałych członków sztabu, trzeba poczekać jeszcze kilka dni – powiedział Nawałka.

Źródło: Roosevelta81.pl/Onet.pl
Foto: Kamil Dołęga/Rooevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments