Milo  -  10 kwietnia 2014 21:14
0
1026

danch_piast_1314

Na sobotni mecz z Lechem do meczowej kadry Górnika wraca Adam Danch. Po tym co w ostatnich meczach wyrabiają środkowi obrońcy zabrzan nie wykluczone, że w spotkaniu z Lechem dostanie szansę już od pierwszej minuty. – informuje „Przegląd Sportowy„.

Kapitan 14-krotnych mistrzów Polski nabawił się bardzo poważnej kontuzji w meczu z Lechią Gdańsk pod koniec sierpnia ub. roku. W starciu z Pawłem Buzałą uszkodził więzadła poboczne w kolanie. Teraz doświadczony zawodnik doszedł już do siebie. W rundzie wiosennej zagrał już nawet w dwóch meczach trzecioligowych rezerw Górnika. W meczu z Polonią Głubczyce (0:1) przebywał na boisku połowę, a przed tygodniem w starciu z Podbeskidziem II Bielsko-Biała (0:2) siedemdziesiąt minut.

– Adam jest po ciężkiej kontuzji. Trenuje już jednak normalnie, a w rezerwach rozegrał dwa mecze. Jest brany pod uwagę na spotkanie z Lechem z jednego względu, tracimy bowiem głupie bramki. Mało tego sami sobie te gole strzelamy. Tak nie może być – mówi PS trener-menedżer Górnika Robert Warzycha.

Źródło: Przegląd Sportowy