Adam Danch: „Każdy piłkarz chciałby przeżyć takie pożegnanie”

Milo  -  20 lipca 2013 00:14
0
1000

danch2_1314

Piątkowe spotkanie już za nami, nie wątpliwei największym wydarzeniem meczu było pożegnanie z Wisłą, Radosława Sobolewskiego. – Był dzisiaj naszym asem atutowym, bo to bardzo doświadczony zawodnik – powiedział kapitan zespołu Adam Danch

Adam Danch: – Stadion przy Reymonta to niewątpliwie trudny teren, ale nie ma łatwych spotkań w naszej lidze. Odczuwamy jednak spory niedosyt, bo stworzyliśmy sobie kilka naprawdę niezłych sytuacji do zdobycia bramki. Radek Sobolewski był dzisiaj naszym asem atutowym, bo to bardzo doświadczony zawodnik. Każdy piłkarz chciałby przeżyć takie pożegnanie, jak on dzisiaj.

Norbert Witkowski: – Cieszę się, że sztab szkoleniowy postawił na mnie. Myślę, że nie zawiodłem. Do ostatniej chwili ważyły się też kwestie naszego ustawienia w obronie. Rafał Kosznik ostatecznie podpisał kontrakt z Górnikiem i mógł zagrać. Ustawienie z Sewerynem Gancarczykiem zdało egzamin. Musimy jednak popracować nad skutecznością. 

Michał Miśkiewicz: – Cieszymy się z każdego punktu. Nasza gra wyglądała dziś nieźle, widać było duży progres. Jeśli popracujemy nad skutecznością i sprowadzimy jeszcze jakiegoś dobrego napastnika, to będę spokojny. Defensywa jest naszą siłą, cieszy więc, że udało nam się zagrać na zero z tyłu. 

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments