Adam Danch: Drużyna „zresetowana”, choć w głowach siedzi nieudana wiosna

Luq  -  17 lipca 2013 08:41
0
926

danch2_1314
– Czekamy już na pierwszy mecz, który jest niezwykle ważny. Chcemy dobrze wejść w sezon – mówi w rozmowie z Rooseveta81.pl Adam Danch, kapitan Górnika Zabrze.

Roosevelta81.pl: Jakie nastroje po prezentacji i przed sezonem?

Adam Danch: – Nastroje dobre. Pokazaliśmy się przed kibicami, mamy nowy i ciekawy zespół. Czekamy już na pierwszy mecz i chcemy dobrze wejść w sezon.

Roosevelta81.pl: Wyjaśniliście sobie wszystko w szatni po minionych rozgrywkach, żeby w do nowego przystąpić z „czystą kartą”?

– Zresetowaliśmy się, ale każdy dalej ma w głowie poprzednią nieudaną rundę wiosenną. Wyciągnęliśmy jednak wnioski i wiemy, co mamy robić, żeby tak zła runda już więcej się nie powtórzyła.

Roosevelta81.pl: Jak wyglądają na treningach pozyskani zawodnicy? Można ocenić ich na plus?

– Na pewno tak. Widać, że dają z siebie wszystko i prezentują wysoki poziom. Mam nadzieję, że przeniesie się to na naszą postawę w lidze.

Roosevelta81.pl: Czy jest ktoś, kto może „zaskoczyć” i stać się gwiazdą Górnika w najbliższych rozgrywkach?

– Każdy może „zaskoczyć”, ale kto, to już ciężko przewidzieć. Nie chcę mówić, kto ma największe szanse, jednak mam nadzieję, że takich osób będzie jak najwięcej. Młodzi zawodnicy ciężko pracują i naprawdę dobrze się prezentują.

Roosevelta81.pl: Teraz temat w szatni to już tylko Wisła Kraków? 

– Dokładnie. Koncentrujemy się już wyłącznie na tym spotkaniu. Pierwszy mecz jest niezwykle ważny. Jak już wspominałem wcześniej, chcemy dobrze wejść w sezon, bo udany start sprawi, że będzie nam łatwiej.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments