#3 Ruchy kadrowe. Przyjścia, odejścia …

Kibic  -  30 czerwca 2022 17:44
7
8483

Piłkarze Górnika od środy przebywają na obozie przygotowawczym w Opalenicy. Na zgrupowanie pojechała 27 osobowa kadra do której wkrótce dołączą kolejni zawodnicy. Jednym z nich jest 26-letni bramkarz Kevin Broll. Mający polskie korzenie golkiper ostatnio występował w Dynamie Drezno. Drugi piłkarz (z kierunku austriackiego) ma wzmocnić defensywę zabrzan. Natomiast jeżeli chodzi o przednie formacje, to wciąż trwają usilne starania o Higinio Marina. 

Nie jest z kolei tajemnicą, że latem w drugą stronę podążyć mogą Krzysztof Kubica i Alasana Manneh. Ofert jest sporo (o czym przewija się od pewnego czasu w sportowych mediach), konkretniejsze w przypadku Gambijczyka. Niewykluczone, iż obaj piłkarze opuszczą wkrótce Górnika. Na razie w/w dwójka przygotowuje się do sezonu w Opalenicy.

W ostatnim sparingu Manneh rozegrał 45 minut, natomiast Kubica poczynaniom kolegów przyglądał się z wysokości ławki rezerwowych. Krzysztof do treningów gotowy ma być lada dzień, inaczej z kolei wygląda sytuacja jeśli chodzi o Alexa Sobczyka (również zasiadał na ławce podczas test-meczu z Tatranem). Napastnika zabrzan czeka jeszcze ok. dwóch miesięcy rehabilitacji.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JoHanys
30 czerwca 2022 18:56

Jak się nazywa ten drugi ci ma wzmocnić defensywę?

Tito
1 lipca 2022 18:21
Reply to  JoHanys

Media piszą że Tin Plavotič z SV Ried.

JohnyKSG
1 lipca 2022 09:39

Nadal nie znamy konkretów,nie wiemy,jaki jest ten bramkarz,ani kim jest obrońca..Sobczyk chyba szybko nie zagra,t niepewne.Co z Marinem?Ile można czekać?Tak polityka transferów,czyli oddajmy najlepszych,bierzm byle kogo,niesprawdzonego,raczej ibicom nie odpowiada.czas upływa!!

Pan Sławek
2 lipca 2022 22:36
Reply to  JohnyKSG

Jak chcesz Gałązka konkretów i szybko to sprzedaj swój marny sklepik z chińskimi klapkami! Może ktoś ci da 150mln euro to i na RL9 wystarczy. Dureń i analfabeta

Krycha
1 lipca 2022 15:57

Prawdopodobnie Nowak do rakowa. Super,świetnie.

OptimusMt0
1 lipca 2022 21:01
Reply to  Krycha

No zgadza ,raczej Nowaka nie zoboczymy. Rakow daje wszystko by go sprowadzić 😐, póki co kadra będzie bardzo przebudowana a to z kolei nic dobrego nie wróży

Piterek
2 lipca 2022 09:31
Reply to  Krycha

A niech go sprzedaja bo za rok i tak odejdzie za darmo, a Manny tak samo. Za kasę caryca zrobi sobie nowe biuro i wypłaci premię, a przecież transfery na ratowanie ligi zrobią w marcu dopiero.