15 powodów, dla których warto uczestniczyć w walnym zgromadzeniu Socios Górnik

W.  -  7 czerwca 2019 20:08
0
2754

Socios Górnik powstało w 2014 roku. Myślą przewodnią założycieli Stowarzyszenia była troska o poprawę bytu klubu, chęć niesienia pomocy czternastokrotnemu mistrzowi Polski oraz marzenie o powrocie Górnika Zabrze do czasów świetności. Przez prawie pięć lat działalności grupa zrzeszająca ponad tysiąc fanów przeprowadziła wiele akcji mających na celu promocję i wsparcie zabrzańskiej legendy. Za kilka dni odbędzie się walne zgromadzenie członków, do udziału, w którym przedstawiciele Socios zapraszają wszystkich kibiców, wyszczególniając 15 powodów, dla których warto w zebraniu uczestniczyć.

Jak informują władze Stowarzyszenia kibiców – 16 czerwca będzie bardzo ważnym dniem dla członków Socios. O godzinie 15:00 w restauracji Impresja w Zabrzu (ul. Parku Hutniczy 10) odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków. Postanowiliśmy wypisać powody, dla których warto uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jeżeli uznacie, że jest ich więcej, koniecznie wyślijcie do Stowarzyszenia maile, z Waszymi propozycjami (marketing@sociosgornik.org).

No to ruszamy:

 1. Bo w sercu wszyscy mamy Górnika Zabrze. Powstaliśmy w trudnym dla Klubu okresie, w którym ważyła się jego przyszłość, pamiętacie wiadomość, że komornik może zająć puchary ? Powstaliśmy, by wspierać Klub, bo kibice i historia są największą chlubą Górnika.
 2. Bo masz wpływ na przyszłość Stowarzyszenia. Podczas Walnego Zgromadzenia będziemy wybierać nowych Członków Zarządu oraz Komisję Rewizyjną. Obecny zarząd przedstawi sprawozdanie z obecnej działalności w Stowarzyszeniu.
 3. Bo możesz wspierać Stowarzyszenia. Każdy członek Socios, który spełnia odpowiednie kryteria, może zostać Członkiem Zarządu Stowarzyszenia, możesz wspólnie decydować o losach Stowarzyszenia i przedstawić swoje pomysły na dalsze funkcjonowanie.
 4. Bo przeznaczyliśmy 314 454 zł na wsparcie i inicjatywy związane z Górnikiem Zabrze. To właśnie na Walnym Zgromadzeniu członkowie Stowarzyszenia dają wytyczne zarządowi na najbliższy rok. Wspólnie w dyskusji i głosowaniu decydujemy o naszych składkach. Każdy członek może się wypowiedzieć i zaproponować inicjatywy wspierania Klubu.
  Socios Górnik wspólnie z Klubem stworzył Galerie Sław Górnika Zabrze
 5. Bo możesz spotkać się z innymi kibicami Górnika Zabrze. Walne Zgromadzenie to również świetna okazja do spotkania się z osobami poznanymi na Karczmie Piwnej czy podczas spotkań Górnika Zabrze.
 6. Bo możesz przedstawić pomysły marketingowe dla Stowarzyszenia i Klubu. Członkowie zarządu Stowarzyszenia na spotkaniach z zarządem Górnika przedstawiają również pomysły członków Socios związane z marketingiem lub komunikacją z Kibicami.
 7. Bo to tylko kilka godzin w ciągu całego roku. Walne Zgromadzenie odbywa się
  w Restauracji Impresja, w której serwowane są bardzo dobre dania, ciepłe oraz zimne napoje, które pijemy za zwycięstwa Górnika.
 8. Bo to idealna okazja, aby wyjść z domu. Żona chce wyjść z Tobą do restauracji i obydwoje jesteście członkami Socios ? Może lubisz dyskutować na temat piłki nożnej,
  a w domu nie masz zbytnio z kim? 16 czerwca widzimy się na Walnym Zgromadzeniu.
 9. Bo zbliża się 5 rocznica powstania Stowarzyszenia. W tym roku odbędzie się piąta rocznica powstania Stowarzyszenia, dlatego chcemy znać Twoja opinię na temat obchodów tego święta i innych wydarzeń towarzyszących.
 10.  Bo Twój głos ma duże znaczenie. Podczas Walnego Zgromadzenia odbywa się ponad 15 głosowań i często jeden głos decyduje na temat inicjatyw, które wygrywają. Nie pozwól, by inni decydowali za Ciebie.
Piłkarze Górnika przekazują 100 tysięcy złotych premii za awans od Socios Górnik na zakup autobusu dla Akademii.
 1. Bo Górnik to my! Zawsze lubimy to podkreślać. Górnik to nie tylko zawodnicy, sztab szkoleniowy, zarząd czy właściciel. Górnik to właśnie my- wierni kibice!
 2. Bo jesteśmy kibicowską elitą! Lubimy powtarzać, że jako kibice jesteśmy wyjątkowi, że kibice innych drużyn nie mogą się z nami równać. Potwierdźmy to konkretnym wsparciem klubu poprzez Socios!
 3. Bo jesteśmy kibicami Górnika i byliśmy pierwsi! Jako pierwsi w Polsce założyliśmy struktury Socios. Wszyscy inni powstali po nas. Pokażmy całej kibicowskiej Polsce, że Socios w Zabrzu ma się dobrze, że się rozwijamy i ciągle pomagamy klubowi odzyskać blask.
 4. Bo chcemy być najlepsi na trybunach i na boisku!  Jako pierwsi i na razie jedyni
  w Polsce wywalczyliśmy na boisku ligowych 14 tytułów mistrzowskich. Pomóżmy Górnikowi zdobyć 15 gwiazdkę!

14 + 1:  niech to będzie ta 15. gwiazdka, na którą tak długo czekamy…

Źródło: Roosevelta81.pl/Socios Górnik
Foto: Roosevelta81.pl

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments