Zmiany w “Typerze”. Można obstawiać kolejne mecze

kamres  -  31 lipca 2013 16:19
0
935

typer

W związku ze zmianą serwera przez nasz Portal, nastąpiły pewne niedogodności związane z typowaniem meczów. W artykule zamieszczamy instrukcję jak zmienić hasło. Ponadto informujemy, że można już typować kolejne spotkania T-Mobile Ekstraklasy oraz I Ligii.

Kolejny piłkarski weekend przed nami, dlatego w „Typerze” pojawiły się nowe mecze do obstawiania. Dostępna jest już 3 kolejka T-Mobile Ekstraklasy oraz 2 kolejka I Ligii, zapraszamy do oddania swoich typów. Jak na razie na prowadzeniu użytkownik o pseudonimie nika28, który uzbierał na swoim koncie już 52 punkty. Swoje typy oddało dotychczas 209 zarejestrowanych kibiców.

Informujemy, że zostały zresetowane hasła wszystkich użytkowników. Po wejściu w logo „Typera” znajdujące się po prawej stronie naszego portalu, należy kliknąć w odnośnik: „Nowe hasło” i wprowadzić adres e-mail podany podczas rejestracji. Następnie proszę przejść do swojej skrzynki e-mail w celu odczytania wiadomości z nowym hasłem do „Typera” (wiadomość może znajdować się w folderze ze spamem). Mając nowe hasło, proszę wrócić na nasz portal i ponownie wejść w logo „Typera”. teraz należy kliknąć w odnośnik: „Panel użytkownika” i wpisać tam swój login i nowe hasło. Po zalogowaniu się, proszę wejść w odnośnik: „Profil” i wpisać po prawej stronie hasło otrzymane na e-maila oraz kliknąć w odnośnik: „Nowe hasło”. Następnie zostaniemy przeniesieni na nowa stronę, gdzie należy podać dwa razy swoje nowe, unikatowe hasło, które sobie sami wymyślimy oraz kliknąć w odnośnik: „Utwórz hasło”.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments