Zimowy raport Lotto Ekstraklasy: Sparingi ligowców

Kaszpir  -  29 stycznia 2018 09:01
0
2844

Piłkarze ekstraklasy powoli myślą już o wznowieniu ligowych rozgrywek. Część zespołów przebywa jeszcze na zgrupowaniach, inni z kolei kończą swoje obozy i lada dzień będą trenować już na własnych obiektach. Górnik rozegrał sześć spotkań notując m.in cenny remis z Austrią Wiedeń oraz Partizanem Belgrad. Ostatni mecz sparingowy “Trójkolorowi” rozegrają z MFK Zemplin w piątek (3 lutego) o godz. 12:00 na Arenie Zabrze.
Więcej szczegółów TUTAJ.

Poniżej przedstawiamy dotychczasowe rezultaty osiągane w grach kontrolnych przez zespoły Lotto Ekstraklasy:

Legia Warszawa
13.01 Barcelona SC Guayaquil 2:3
21.01 CD Club Atlético Nacional Medellín 0:2
27.01 Silkeborg IF 2:0
  1.02 FC Viktoria Plzeň
  2.02 Shanghai Shenxin

Lech Poznań
14.01 Polonia Środa Wielkopolska 4:3
19.01 Zoria Ługańsk 3:1
23.01 Etyr Wielkie Tyrnowo 4:3
26.01 HNK Hajduk (Split) 0:1
  4.02 GKS Tychy

Górnik Zabrze
13.01 MFK Karviná 2:2
20.01 Spartak U-21 Moskwa 6:2
20.01 FK Austria Wiedeń 1:1
23.01 Kazanka Moskwa 4:2
27.01 FK Partizan (Belgrad) 0:0
28.01 FK Teplice 0:3
  3.02 MFK Zemplin

Jagiellonia Białystok
20.01 Worskła Połtawa 1:2
24.01 Viitorul Constanța 0:2
28.01 Kəpəz Gəncə 8:1
  1.02 Karpaty Lwów
  1.02 ???

Zagłębie Lubin
17.01 Odra Opole 3:0
21.01 Beroje Stara Zagora 2:1
22.01 Anży Machaczkała 0:3
23.01 Grasshopper Zurych 0:0
25.01 Universitatea Craiova 0:2
29.01 Hobro IK
31.01 FK Vardar Skopje
  1.02 FK Voždovac Belgrad
10.02 Chrobry Głogów

Arka Gdynia
13.01 Miedź Legnica 2:1
17.01 Bytovia Bytów 3:2
22.01 FC Botoșani 2:0
24.01 Worskła Połtawa 1:2
28.01 FK Sileks (Kratovo) 1:1
28.01 Zoria Ługańsk 2:2
  2.02 Chrobry Głogów
  3.02 Wisła Płock
10.02 Chojniczanka Chojnice

Korona Kielce
16.01 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0:0
19.01 Politehnica Iași 3:2
21.01 Olimpik Donieck 0:0
24.01 Amkar Perm 0:3
  3.02 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Wisła Kraków
17.01 Villareal CF II 1:2
23.01 Videoton FC Fehérvár 1:0
27.01 FC Seoul 0:0
  3.02 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Wisła Płock
 18.01 Gryf Wejherowo 4:4
 25.01 FK Ufa 0:1
 28.01 Urał Swierdłowskaja obłast 1:2
 30.01 FC Nitra
   3.02 Arka Gdynia
 21.02 Widzew Łódź

Śląsk Wrocław
20.01 Miedź Legnica 1:2
28.01 FK Mladá Boleslav 0:1
30.01 MFK Karviná
  2.02 FC Nitra

Lechia Gdańsk
20.01 Qarabağ Ağdam 1:1
21.01 Universitatea Craiova 0:1
27.01 GTS Kolbudy 4:0
28.01 Pogoń Siedlce 4:1
  3.02 Chojniczanka Chojnice

Cracovia Kraków
13.01 Puszcza Niepołomice 2:0
17.01 Zagłębie Sosnowiec 2:2
20.01 Stal Mielec 3:1
20.01 Siarka Tarnobrzeg 1:2
24.01 FK Akademija Pandev 4:1
27.01 Krylja Sowietow Samara 2:0
31.01 FK Mladost Lučani
  3.02 Olimpik Donieck
11.02 GKS Tychy

Termalica Bruk-Bet Nieciecza
13.01 Zagłębie Sosnowiec 1:2
20.01 Astra Giurgiu 0:0
24.01 Dinamo Bukareszt 0:1
27.01 Spartak U-21 Moskwa 10:0
  3.02 Wisła Kraków

Sandecja Nowy Sącz
13.01 Poprad Rytro 3:0
19.01 MFK Zemplín Michalovce 1:1
23.01 Politehnica Iași 0:0
26.01 FK Mariupol 1:1
29.01 Dinamo Tbilisi
  3.02 Garbarnia Kraków

Piast Gliwice
 13.01 GKS 1962 Jastrzębie Jastrzębie Zdrój 2:0
 20.01 MFK Karviná 1:1
 26.01 FC Sfîntul Gheorghe Suruceni 6:1
 29.01 CSKA Moskwa
   3.02 Changchun Yatai
   4.02 ???

Pogoń Szczecin
10.01 Błękitni Stargard 3:0
13.01 Chojniczanka Chojnice 1:1
20.01 Flamurtari Vlorë 2:1
20.01 FC Voluntari 3:2
23.01 SC Rheindorf Altach 1:0
25.01 FK Aktobie 4:1

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments