Zbiórka na rzecz KKNu podczas meczu z Legią Warszawa

Kris  -  1 marca 2023 22:04
1
1391

Podczas sobotniego meczu Górnika Zabrze z Legią Warszawa przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Górnika Zabrze, z której wszystkie zebrane środki przeznaczone zostaną na mecze wyjazdowe.

Wspieraj KKN https://zrzutka.pl/u9fdnw

KKN Górnik Zabrze – On Tour

Wierna grupa sympatyków Górnika, przemierzaj całą Polskę, wspierając Górnika pomimo różnych niedogodności nawet w najbardziej odległych zakątkach kraju. Poniżej relacja z wyprawy do Mielca.

Za nami drugi w tym roku wyjazd. W niedzielę, w 23-osobowej grupie, wspieraliśmy naszych piłkarzy w meczu ze Stalą Mielec. Mecz zakończył się dla nas szczęśliwie i do Zabrza wróciliśmy z trzema punktami.
Niestety ostatnio nie mamy szczęścia do pogody, w Częstochowie oglądaliśmy mecz w deszczu, a wczoraj dla odmiany w śniegu. Dodatkowo w drodze powrotnej awarii uległ jeden z naszych busów i z małym opóźnieniem, ale szczęśliwie udało się wrócić do Zabrza.
Kierujemy tutaj podziękowania dla całej drużyny Górnika, Torcidy Górnik i Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze, którzy chętnie chcieli nam pomóc w dotarciu do Zabrza
 
A już w sobotę widzimy się na Arenie Zabrze, gdzie Górnik Zabrze zmierzy się z Legią Warszawa. Mamy nadzieję, że na ten mecz nie potrzebujecie specjalnego zaproszenia
⁉️

 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/KKN
Foto: Roosevelta81.pl/KKN

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo!!