Zarząd Górnika spotkał się z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców

Spark  -  6 listopada 2014 19:03
0
2024

kibice2_gks_gornik_1415
Zarząd Górnika Zabrze spotkał się w czwartek z przedstawicielami „Torcida Górnik” – Stowarzyszenia Kibiców Zabrzańskiego Górnika”. Rozmowy dotyczyły sytuacji organizacyjno-finansowej klubu, jak również wspólnej strategii marketingowo-promocyjnej. W rozmowach wziął udział m.in. Damian Respondek, Prezes Stowarzyszenia Kibiców.

W pierwszej części spotkania omówione, jak również wyjaśnione zostały kwestie dotyczące programu naprawczego i restrukturyzacyjnego klubu, realizowanego pod ścisłym nadzorem Komisji Licencyjnej PZPN. Do końca 2014 roku porozumienia z wierzycielami Górnika zostaną wypełnione, zgodnie zresztą z zaleceniami Komisji Licencyjnej PZPN.

W drugiej części spotkania zarządu Górnika z przedstawicielami „Torcidy Górnik” omówiono wspólną strategię działań marketingowo – promocyjnych. Obydwie strony przedstawiły swoje plany dotyczące najbliższych miesięcy, a następnie uzgodniły wspólne ramy współpracy odnośnie realizacji omówionych zagadnień

W okresie trzech najbliższych miesięcy zabrzański klub razem ze Stowarzyszeniem Kibiców zamierza przeprowadzić szereg akcji skierowanych zarówno do najmłodszych, jak również starszych sympatyków klubu. Zakładają one realizację celów charytatywnych, jak również wizerunkowych i promocyjnych, które postawiły przed sobą współpracujące strony.

W najbliższym czasie wspólnie zostaną zorganizowane i przeprowadzone następujące przedsięwzięcia:
1) Biesiada Kibiców Górnika – 6 grudnia 2014 r.;
2) Dwie imprezy „Mikołajkowe” w miastach fan-clubowych Górnika Zabrze;
3) Turnieje świąteczne im. Henryka Bałuszyńskiego oraz w ramach Piłkarskiego Przedszkola – połączone z eventami dla uczestników i ich rodzin;
4) Wsparcie i zaangażowanie w akcje charytatywne dotyczące najmłodszych kibiców Górnika;
5) Kolejna edycja Turnieju Kibiców im. Jana „Bolka” Niesyty;
6) Prezentacja drużyny przed rundą wiosenną sezonu 2014/2015.

Dodatkowo omawiano działalność wizerunkową i promocyjną nie uwzględnioną w ramach powyższych imprez. Zbliżającą się przerwę w rozgrywkach Klub i Stowarzyszenie zamierzają aktywnie wykorzystać w codziennej pracy promocyjnej adresowanej do dzieci, młodzieży, współpracy w zakresie rozszerzania Piłkarskiego Przedszkola Górnika Zabrze o nowe miasta, wspólne działania marketingowe przed meczami Górnika Zabrze w trakcie wiosny 2015. Szczegółowy plan i ustalenia w tym zakresie przekazywane będą kibicom na bieżąco za pośrednictwem mediów klubowych oraz Stowarzyszenia Kibiców.

Z poważaniem,

Zarząd Górnik Zabrze S.S.A.     Zarząd Stowarzyszenia Kibiców „Torcida Górnik”

Źródło: gornikzabrze.pl
Fot.: Torcida.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments