Zagrać dwie równe połowy

Kris  -  26 września 2019 10:33
0
3656

Na konferencji przed meczem Górnik Zabrze – Lech Poznań z przedstawicielami mediów spotkał się koordynator pionu sportowego, Artur Płatek. Pan Artur skomentował ostatnie wydarzenia i przedstawił wstępne plany na przyszłość.

Jak może Pan skomentować wczorajszy mecz z Polonią Środa Wielkopolska?

– Wczorajszy mecz z mojej perspektywy i trenera był udany. Wszystkie założenia zostały wykonane. Spotkanie szybko ułożyło się pod nasze dyktando. Duża grupa zawodników dała impuls trenerowi, aby powoli przebijać się do pierwszego składu. Widać, że ci chłopcy rozwijają się i będą walczyć.

Przed nami pojedynek z Lechem Poznań w Zabrzu, gdzie jeszcze nie przegraliśmy.

– Musimy zagrać dwie równe połowy. To wymaga poprawy. Różnica między jedną, a drugą częścią meczu jest drastycznie duża i obraz drużyny się zamazuje. Uważam, że zespół robi progres, zgrywają się z sobą. Druga połowa z Szczecina napawa optymizmem. Z mojego miejsca zapraszam wszystkich na stadion.

Co wpływa na dwie różne połowy?

– To jest w głowach zawodników. W pierwszej połowie podchodzą z szacunkiem, a w drugiej nabierają wigoru i powiedziałbym młodzieńczej fantazji. Myślę, że jesteśmy w stanie z każdym powalczyć. Jest to to niezwykle wyrównana liga. Lech to zespół, który określił sobie jasno cele, czyli walka o najwyższe miejsca w Ekstraklasie. Szanujemy Lecha, ale jesteśmy w stanie z każdym walczyć o zwycięstwo. Przy odpowiedniej koncentracji, jesteśmy w stanie to zadanie wykonać.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments