Zabrakło niewiele... Doping i kulisy w meczu Górnik - Legia (wideo)

0
3697

W dwóch kwestiach zabrakło niewiele... Po pierwsze nie udało się dociągnąć do końca korzystnego wyniku w meczu z Legią, choć to Górnik był drużyną lepszą na boisku. Po drugie zabrakło niewiele do kompletu publiczności. Spotkanie oglądało dokładnie 23 271 kibiców. Doping tego dnia - miazga, było czuć dreszcze na plecach!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy