Zabrakło nam konsekwencji

g.rajda  -  3 maja 2019 23:06
0
3462

Poznaliśmy komentarze trenerów po meczu 34. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Wisłą Kraków. Szkoleniowcy obu drużyn skomentowali wydarzenia na boisku.

Marcin Brosz (trener Górnika): Bardzo nam zależało na tym spotkaniu, nie udało się. Te bramki, które straciliśmy były bardzo podobne. To myśmy mieli sytuacje i zdawaliśmy sobie przed meczem sprawę, że kluczem jest ich wykorzystywanie tak jak robiliśmy to w poprzednich spotkaniach. W tych momentach, gdy je mamy musimy być bardzo skoncentrowani, dogrywać do końca piłki, zabrakło nam konsekwencji. Za mało dostarczaliśmy piłek do Igora wiedząc, że jest w dobrej dyspozycji, ale żeby mógł finalizować to musi mieć swoje sytuacje.

Maciej Stolarczyk (trener Wisły Kraków): Gratuluje mojemu zespołowi, bo zagrał na prawdę bardzo dobre spotkanie. Rywal był bardzo dobrze usposobiony, który w poniedziałek wygrał 4:0 na swoim boisku. Zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie to dla nas trudna przeprawa, moi zawodnicy zagrali dobry mecz, strzeliliśmy o jedną bramkę więcej. W końcówce Górnik doszedł do głosu, miał swoją okazję, mecz zakończył się naszym zwycięstwem i bardzo się z tego cieszę i gratuluje moim zawodnikom postawy.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments