Z perspektywy rywala. Kewin Komar

2
2204

Piłkarze Górnika Zabrze, pomimo dobrej gry przez większość meczu, a także prowadzenia, nie zdołali po raz kolejny pokonać Puszczy Niepołomice. Sposób na Kewina Komara znalazł tylko Luka Zahović. Golkiper drużyny z Niepołomic po meczu podzielił się swoimi wrażeniami z tego pojedynku.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

2 komentarzy

Chłop grał tak słaby mecz, że tylko i wyłącznie na własne życzenie więcej bramek mu nie strzeliliśmy?

zgadza się