„Flagowisko” i www.oprawagornika.pl

kamres  -  10 marca 2013 21:13
0
1370

oprawa
Pomysłowość kibiców Górnika Zabrze nie zna granic. Podczas meczu z Lechem zareklamowali stronę internetową www.oprawagornika.pl.

Podczas spotkania z „Kolejorzem” grupa Ultras Górnik Zabrze wpadła na ciekawy pomysł. Kibice zaprezentowali transparent z adresem strony internetowej: www.oprawagornika.pl. Następnie na „młynie” pojawiło się „flagowisko” (zdjęcie poniżej), a także transparent z napisem: „Liczy się oprawa w realnym świecie, a nie kibicowanie w internecie”. Oprawa została przygotowana przez ”Ekipę Szyderczy Palec”. Wielu zdeklarowanych kibiców w Polsce woli oglądać mecz przed telewizorem lub komputerowym monitorem, zamiast z wysokości trybun. Zazwyczaj takie osoby mają później najwięcej do powiedzenia na wszelakich forach dyskusyjnych, zarówno tych sportowych jak i kibicowskich. Oprawa miała na celu krytykę takiego modelu kibicowania!

Doping na meczu z Lechem stał na bardzo wysokim poziomie, mimo niekorzystnego wyniku. Po spotkaniu piłkarze przyszli podziękować kibicom za wsparcie, a fani podziękowali im za walkę. Nasz płot został udekorowany zaledwie kilkoma flagami, gdyż na większą liczbę nie ma miejsca. Na fladze Wisłoki wywiesiliśmy transparent: ”Trzymajcie się bracia PDW”, co miało być naszym wyrazem wsparcia dla kibiców z Dębicy.

flagowisko

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments