Wieści z Roosevelta: W środę rozmowy w ratuszu

Kibic  -  11 stycznia 2022 22:03
8
7006

W środę 12 stycznia dojdzie do spotkania przedstawicieli Górnika Zabrze z właścicielem klubu. W ratuszu obecny ma być także sztab szkoleniowy na czele z Janem Urbanem. Rozmowy dotyczyć będą m.in., „zielonego światła” dotyczącego ruchów transferowych, zarówno z, jak i do klubu. 

Przypomnijmy, że opiekun „Trójkolorowych” w niedawnych wypowiedziach nie ukrywał, że jednym z priorytetów jest pozyskanie środkowego obrońcy. Jak wiadomo, na celowniku węgierskiego MOL Fehérvár znajduje się Przemysław Wiśniewski i nie wykluczone, iż jeszcze zimą odejdzie z Zabrza. Latem z Górnikiem pożegna się najprawdopodobniej inny defensor, Adrian Gryszkiewicz.

Wygląda na to, że łatanie defensywy jest w tym momencie najpilniejsze. Nie oznacza to, że klub nie szuka opcji na innych pozycjach. Bliski dołączenia do Górnika jest młody, ofensywny pomocnik.  

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powinni ich sprzedać bo kasa zawsze im sie przyda. A pani prezydent ma nic do tego

najbardziej śmieszy mnie to w tym klubie, że nic nie zarabiają na sprzedaży swoich zawodników bo Pani Prezydent tak powie i oni tak robią a podatnicy za ten klub płacą

Ten młody ofensywny pomocnik to pewnie Wodecki xD

Halooo dzisiaj juz czwartek jakie wiesci plyną z ratusza ??????????..

Wodecki wraca👌

Prawdziwa rola każdej spółki akcyjnej jest zarabianie to samo tyczy się Górnika liczą się tylko zyski a nie straty oddawanie zawodnika za darmo i nie zarobienie na nim to działanie na szkodę spółki.Klub ma zarabiać.Pytanie gdzie nowy prezes i dyrektor sportowy ilesz można czekać i olewać temat w tym klubie musi dojść do ostrych zmian bo inaczej kaplica.

Jest tyle ważnych decyzji ze nie widzą jak je przekazać

Dziś piątek i? Popili i trzeźwieją?