Weekend atrakcji dla kibiców Górnika Zabrze. Będzie się działo!

Spark  -  11 grudnia 2013 07:57
0
940

kibice_gornik_podbeskidzie_1314
Otwarcie wystawy, mecz z Lechią Gdańsk, premiera filmu, obchody 65-lecia istnienia… To będzie pracowity weekend dla kibiców Górnika Zabrze. Ale atrakcji nie powinno zabraknąć.

Dla zabrzańskich kibiców weekend rozpocznie się w sobotę o 18:00 od otwarcia wystawy „Każdy to powie – czternastokrotni mistrzowie. Górnik Zabrze 1948-2013”. w Galerii Muzeum Miejskiego Cafe Silesia, zaraz potem ostatni ligowy mecz w tym sezonie, przeciwko Lechii Gdańsk, a w niedzielę o 17:00 uroczysta gala z okazji 65-lecia istnienia klubu.

Główna atrakcja gali to występ zespołu „Skaldowie”, który przypomni nagraną przez siebie przed laty piosenkę „Górą Górnik”. Dużym zainteresowaniem będzie się też na pewno cieszył premierowy pokaz filmu „Ostatni mecz Ernesta Pohla”. Osoby, które miały już okazję film zobaczyć, mówią, że pozostawia wielkie wrażenie. – A to nie wszystko, bo przed nami naprawdę wystrzałowa gala. Taka na miarę oczekiwań naszych sympatyków. Zawsze przy okazji takich wydarzeń możemy na nich liczyć, więc mamy nadzieję, że i tym razem na widowni będzie komplet – mówi Jerzy Mucha, rzecznik Górnika. Bilety w cenie od 15 do 25 złotych wciąż można kupić w Domu Muzyki i Tańca Galerii Zabrze i w sklepie kibica na stadionie przy Roosevelta.

Swój przyjazd zapowiedzieli Andrzej Szarmach, Stefan Floreński, Jan Banaś, Stanisław Oślizło, Zygmunt Anczok, Andrzej Iwan, Adam Nawałka, a być może pojawi się i Zbigniew Boniek.

Źródło: Sport/gornikzabrze.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments