Warzycha odpowiada Bergowi: „Najważniejsze, żeby każdy trener zajął się swoim zespołem”

Milo  -  6 czerwca 2015 13:51
0
845

Warzycha_Slask_Gornik1314

Po meczu Górnika z Lechem Poznań swojego oburzenia na konferencji prasowej, nie krył szkoleniowiec Legii, Henning Berg. – Najważniejsze jest, żeby każdy trener zajął się swoim zespołem, a nie udzielał porad innym szkoleniowcom – odpowiada Norwegowi Warzycha.

Robert Warzycha czas na układanie „nowego” Górnika będzie miał za oceanem, gdzie wylatuje we wtorek. Co mówi przed ostatnim meczem sezonu? – W niedzielę graliśmy w Białymstoku, trzy dni później podejmowaliśmy Lecha, teraz jedziemy do Warszawy. Pewne zmęczenie „materiału” może być widoczne. Mecz z Lechem zaczęliśmy dobrze, ale potem była masa błędów, szczególnie w obronie. Przegraliśmy zasłużenie, choć za wysoko – mówi dyrektor sportowy Górnika, który będzie miał okazję przywitać się i wymienić kilka zdań z Henningiem Bergiem, który ostatnio wytykał trenerom Górnika, że wystawili do gry „dzieciaków”.

Bardzo szanuję Legię i wszystkich ludzi z nią związanych. Najważniejsze jest, żeby każdy trener zajął się swoim zespołem, a nie udzielał porad innym szkoleniowcom – odpowiada Norwegowi Warzycha.

Czytaj więcej w „Sporcie” oraz na www.katowickisport.pl

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments