Już dziś o godzinie 16:00 w Gorzowie, miejscowa Warta podejmie rezerwy Górnika, które po dwóch porażkach w lidze będą starały się przełamać złą passę.
Trójkolorowi mający ambicje na zajęcie czołowych miejsc w lidze, będą starali się gonić czub tabeli po ostatnich niekorzystnych wynikach. Dla obu drużyn to mecz „na przełamanie” – dla Górników o odwrócenie serii niekorzystnych wyników, dla gospodarzy o pierwszą wygraną na własnym boisku.
Oba zespoły czują niedosyt po ubiegłej kolejce. Zabrzańska młodzież odniosła porażkę z beniaminkiem z Katowic po dobrej pierwszej połowie i słabej skuteczności w ofensywie, Gorzowianie za to zremisowali w końcówce meczu z liderem z Polkowic, z czego mogą być zadowoleni tylko połowicznie, bo zmarnowali kilkukrotnie szanse na objęcie prowadzenia i sami musieli gonić wynik do ostatnich minut.
Historia ostatnich starć nie sprzyja niestety gościom, gdyż zakończyły się one na naszą niekorzyść – 0:1 na Śląsku oraz 0:3 na murawie gorzowskiego OSiRu po hattricku napastnika przeciwników.
Trójkolorowi i reprezentanci województwa lubuskiego prezentują podobny styl gry, ale to za gospodarzami przemawiać będzie doświadczenie i piłkarskie obycie. Rezerwy Górnika prawdopodobnie będą musiały poradzić sobie bez wsparcia ze strony zawodników pierwszego składu o czym pisaliśmy już na łamach Roosevelta81.
Żródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl
Grafika: fb/wartagorzow