W taki sposób zakończyć rok

Kris  -  22 grudnia 2019 15:06
0
3255

Górnik Zabrze wygrał z Jagiellonią Białystok 3:0. Dwa trafienia dla Trójkolorowych zdobył niezastąpiony Igor Angulo. Bask po raz kolejny udowodnił, że jego obecność w drużynie jest istotna i dał mocne argumenty, aby przedłużyć z nim kontrakt.

Po meczu Angulo nie krył zadowolenia. Górnik zagrał dobrze i mógł strzelić więcej bramek, jak sam stwierdził: – Tak, mieliśmy sporo okazji. Jesteśmy bardziej niż zadowoleni. Potrzebowaliśmy takiego zwycięstwa i w taki sposób zakończyć rok. Teraz czas na trochę odpoczynku.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć pytań o kontrakt Baska, który powoli się kończy. Igor stwierdził: – Nie otrzymałem żadnego kontraktu, ale myślę, że teraz w okresie świątecznym będziemy rozmawiać z Górnikiem na ten temat. Chciałbym zostać w Zabrzu, ale to są sprawy biznesowe i zobaczymy, co się wydarzy.

Dodatkowo, Angulo pod koniec powiedział: – Kilka klubów się mną interesuje, szczególnie z Turcji. Chcę grać w Górniku. Wiem, że klub nie jest mocny finansowo i jestem skłonny na ustępstwa, lecz nie będę grał za darmo. Teraz czas na odpoczynek, a mam nadzieję, że na treningu w nowy roku będę już miał nowy kontrakt.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments