W sobotę startuje wakacyjna trasa z Górnikiem

W.  -  7 sierpnia 2020 19:18
0
1934

Już jutro w Miasteczku Śląskim zainaugurowana zostanie wakacyjna akcja Górnika Zabrze oraz gmin partnerskich naszego klubu pod nazwą „Wakacyjna trasa z Górnikiem”.

Cykl imprez i atrakcji skierowanych do kibiców czternastokrotnego mistrza Polski, zamieszkujących miejscowości zrzeszone w programie „Klub kibiców śląskich miast” rozpocznie się 8 sierpnia na obiekcie LKS-u Żyglin w Miasteczku Śląskim. Dzień później, czyli 9 sierpnia impreza przeniesie się do Knurowa, na tamtejsze kąpielisko „Leśne Zacisze”. Następnie Trójkolorowa trasa powiedzie poprzez Toszek (18 sierpnia) aż do Zabrza, gdzie akcja będzie miała swój finał 19 sierpnia br. Wszystkie letnie spotkania odbywać będą się w godzinach popołudniowych i potrwają przez kilka godzin, dostarczając wielu miłych chwil zarówno dorosłym, jak i najmłodszym.

Co ważne, 11 sierpnia (wtorek) akcja miała odbyć się także w Rydułtowach, jednakże w związku ze wzrostem liczby osób zakażonych koronawirusem oraz wprowadzeniem czerwonej strefy dla tego regionu, wiążącej się z powrotem licznych obostrzeń, impreza, która miała odbyć się na obiekcie Naprzodu Rydułtowy, została odwołana.

Na jakie atrakcje liczyć mogą sympatycy Górnika w ramach wakacyjnej trasy z Górnikiem?
„(…) Atrakcje dedykowane są w dużej mierze dla rodzin i młodszych kibiców. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami. Będziecie mogli spróbować swoich sił w popularne piłkarzyki, czy strzelając do bramki celnościowej. Zorganizujemy szereg animacji z malowaniem twarzy i spotkaniem z maskotkami na czele. Dzieciaki będziemy częstować popcornem i zaprosimy do zabawy na dmuchańcach. Całość odbędzie się we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem, grupą Torcida Girls oraz fan-clubami oraz przede wszystkim z władzami poszczególnych gmin” – informuje oficjalna strona naszego klubu.


Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments