W sobotę Górnik zagra z Banikiem

0
3710

W pierwszym tegorocznym sparingu Górnik Zabrze zmierzy się z Banikiem Ostrawa. Spotkanie z czeskim zespołem odbędzie się w sobotę 11 stycznia w Bieruniu na stadionie Unii Bieruń Stary przy ul. Chemików 40, a początek zaplanowano na godz. 13:00. Mecz nie ma charakteru imprezy masowej i będzie otwarty dla publiczności. Ilość miejsc na trybunach będzie ograniczona do 999. Wstęp wolny.

Źródło: Roosevela81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy