„W następnym sezonie może grać już w ekstraklasie”

Milo  -  22 marca 2017 21:51
0
6837

Łukasz Wolsztyński robi w tym roku furorę. Jeśli nadal będzie tak grał, zabrzanom ciężko będzie zatrzymać go przy Roosevelta – informuje „Sport„.

Atutem Łukasza Wolsztyńskiego jest wiek i historia, którą tworzy. Fenomenalnie rozpoczął piłkarską wiosnę, ale aby jego wartość wzrastała, musi podtrzymać formę. Jak złamie granicę 10 strzelonych goli w lidze, na pewno będzie godnie wyceniany – nie ma wątpliwości znany menedżer Paweł Zimończyk.

Wolsztyński jesienią strzelił gola, a wiosną dołożył cztery trafienia. – W Górniku jest dobrze prowadzony, podobnie jak Bartosz Kopacz, który też wcześniej był wypożyczany do niższych lig. To wyszło im na dobre – dodaje licencjonowany agent FIFA.

Kontrakt Wolsztyńskiego z Górnikiem wygasa 30 czerwca 2018 roku. – W następnym sezonie może grać już w ekstraklasie. Jeśli Górnikowi nie uda się awansować, Wolsztyński może otrzymać oferty latem z klubów ekstraklasy. Na pewno jest teraz pod baczniejszą obserwacją skautów, ale podobnie jest, w przypadku rywali. Nie jest już dla przeciwników anonimowym zawodnikiem – podkreśla Zimończyk.

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments