Uważam, że my dzisiaj byliśmy za słabi

Luq  -  18 lipca 2022 23:09
2
2562

Erik Janża został wybrany kapitanem Górnika. Niestety inauguracja przy Roosevelta nie wypadła dobrze. Zabrzanie ulegli Cracovii dwoma golami. Przy drugim trafieniu dla rywali były wątpliwości, czy czasami Janża nie był faulowany, co mogło mieć wpływ na przebieg akcji. – Dla mnie był to czysty faul. Sędzia mówił że VAR sprawdzał i nie dopatrzył się przewinienia. Z mojej perspektywy wydaje mi się, że miałem wygraną pozycję. Decyzja jest jaka jest, ale uważam też, że my dzisiaj byliśmy trochę za słabi.

Górnicy mieli co prawda większe posiadanie piłki, ale niewiele z tego wynikało. Za mało było determinacji, szczególnie pod polem karnym przeciwnika. – Zespół był bardzo zmotywowany. Przyszło dużo ludzi, aj mogę tylko przeprosić za ten mecz. Nie był o n co prawda tak słaby, zabrakło jednak wykończenia. Podchodziliśmy na 20-25 metr, jednak potem brakowało pomysłu, rywale stali nisko. Mieliśmy słabe dośrodkowania, a nie mamy też rosłego składu. Być może teraz będziemy mieli więcej czasu na potrenowanie.

Przeciwko Cracovii Erik zagrał w trójce stoperów, choć jak sam przyznaje, nie jest to jego optymalna pozycja. – Lepiej czuję się grając wyżej, całe życia tam występuję. Trener tak zdecydował, a ja zagram tam, gdzie trener wskaże. Jestem niski i przez to, nie gram dobrze głową. Z drugiej strony, podchodząc wyżej miałem okazję na kilka wrzutek, które nie były najlepsze. – podsumowywał Janża, który odniósł się również do pytania o głębokość ławki Górnika. – Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Kadra jest jaka jest. Okienko transferowe jeszcze trochę potrwa i zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

GDZIE OBROŃCY?? JANŻA TO POMOCNIK I TAM CZUJE SIĘ NAJLEPIEJ!! 2. KTO MU DAŁ OPASKĘ KAPITANA? PRZECIEŻ TEN CHŁOP MA ADHD I ŁAPIE KARTKI ZA DYSKUSJE…TERAZ DOPIERO BĘDZIE MIAŁ OKAZJE DYSKUTOWAĆ NAWET ZA INNYCH..

chłopcze nie kompromituj się!!!!!! coś ty i pozostali robili na obozie z tym trenerkiem???????, że taka CRACIVIA leje was i to u siebie.Walnij się z całą resztą kopaczy głowami w beton tego Stadjonu i więcej się nie wypowiadaj, a tak nie wiem kto cię zrobił kapitanem_____poldi sie bal ——————