„Typer”: Wytypuj dokładny wynik i wygraj patriotyczną koszulkę!

kamres  -  2 października 2015 14:53
0
1072

koszulka_typer_furia

W “Typerze” można obstawiać 11. kolejki T-Mobile Ekstraklasy i I ligi, mecze naszych zgód oraz spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy w 2016 roku. Tym razem pora na Ligowy Klasyk, bowiem do Zabrza przyjeżdża drużyna Henninga Berga. Z tej okazji dla naszych czytelników, którzy wspólnie z nami obstawiają mecze przygotowaliśmy specjalny bonus.

Spośród wszystkich użytkowników Typera, którzy poprawnie wytypują wynik meczu Górnik Zabrze – Legia Warszawa, wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma atrakcyjną patriotyczną koszulkę (widoczną na zdjęciu u góry).

Legia Warszawa to drużyna, z którą Górnik rozegrał najwięcej meczów w historii klubu. Ostatnie zwycięstwo u siebie miało miejsce w sezonie 2011/12, kiedy to wygraliśmy 2:0. Bilans meczów kształtuje się następująco: 116 spotkań – 40 zwycięstw, 28 remisów, 48 porażek, bilans bramkowy: 150-168.

W tabeli na prowadzeniu ajaksg, który zgromadził na swoim koncie 337 punktów. Drugie miejsce należy do użytkownika DD.Damiano ze stratą 5 punktów do lidera. Trzecie miejsce z wynikiem 329 punktów zajmuje TorcidaHelenka. Swoje typy oddało dotychczas 158 zarejestrowanych kibiców. Zapraszamy do wspólnej zabawy, dla najlepszej trójki na koniec sezonu czekają atrakcyjne nagrody!

Typer Roosevelta81.pl: KLIKNIJ
Sponsorem nagród jest: SklepFuria.pl

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments