„Typer”: Czy to będzie Wielka Sobota?

kamres  -  31 marca 2018 08:41
0
1552

Rozgrywki Ekstraklasy wracają po przerwie na reprezentację. Czy świąteczna Wielka Sobota okaże się wielka dla graczy podopiecznych Marcina Brosza? Po sparingowym zwycięstwie nad Hajdukiem jesteśmy pełni optymizmu. Ostatnia wygrana “Trójkolorowych” u siebie z “Sączersami” miała miejsce w sezonie 2016/17, a Górnik wygrał 2:0. Bilans meczów kształtuje się następująco: 5 spotkań, 3 zwycięstwa, 0 remisów, 2 porażki, bilans bramkowy: 6-5.

W „Typerze” można obstawiać 29. kolejkę Ekstraklasy, 24. kolejkę I Ligi, mecze naszych zgód oraz spotkanie pucharowe Górnika. W tabeli na prowadzeniu użytkownik TooriF, którzy zgromadził na swoim koncie 273 punkty. Na drugim miejscu wiatrak.nl z 15. punktami straty do lidera. Ostatnie miejsce podium należy do użytkownika TorcidaHelenka z 255 oczkami. Swoje typy oddało dotychczas 271 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do wspólnej zabawy!