Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechem i Cracovią

W.  -  1 marca 2022 14:52
0
996

W ciągu najbliższych pięciu dni nasza drużyna rozegra dwa domowe spotkania przed najlepszą na świecie publicznością. Pierwszy z nich odbędzie się na zabrzańskiej arenie już jutro, wówczas Górnik w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski zmierzy się z Lechem Poznań. Kilka dni później, podopieczni Jana Urbana przy Roosevelta 81 podejmą Cracovię, z którą zagrają w ramach 24. kolejki PKO Ekstraklasy. Trwa sprzedaż biletów na oba spotkania, w których czternastokrotni mistrzowie Polski wystąpią w roli gospodarza.

Bilety na mecz 1/4 Pucharu Polski, który rozegrany zostanie już jutro o godzinie 18:00 na Arenie im. Ernesta Pohla bez różnicowania na sektory nabywać można stacjonarnie, jak również poprzez serwis internetowy. Poniżej przedstawiamy pełen cennik, zachęcając jednocześnie do nabywania wejściówek i obecności na tym niezwykle ciekawym meczu.

Bilety na ligowy pojedynek z Cracovią nabywać można w identyczny sposób, czyli przez internet, jak również w stałych punktach sprzedaży stacjonarnej, wymienionych poniżej.

  • Sklep Kibica na Arenie Zabrze (czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00). 
  • Kasa Biała (czynna od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:30)
  • Wyspa Górnika w Centrum Handlowym M1 (czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00)
  • Salon partnerski w Galerii Zabrze (czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 20:00)

Zachęcamy do nabywania biletów na wszystkie domowe mecze Górnika, a przede wszystkim do gromkiego wspierania zespołu w walce o ligowe punkty. W zakupie biletów pomoże zamieszczony poniżej instruktażowy filmik, odpowiadający na wszelkie wątpliwości.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Wideo: Górnik Zabrze

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments