Trwa sprzedaż biletów na mecz z Cracovią

Luq  -  23 lutego 2025 13:11
7
794

W piątek 28 lutego Górnik Zabrze zmierzy się w domowym meczu z Cracovią. Przypomnijmy, że trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Dla podopiecznych Jana Urban, będzie trzecie, domowe spotkanie w tym roku. W pierwszym Górnik zremisował z Puszczą Niepołomice 1:1, natomiast w następnym pokonał 3:2 zespół Radomiaka. 

Gorąco wierzymy, że zabrzanie dopiszą kolejną wygraną, przy licznym wsparciu fanów. Dlatego tym bardziej zachęcamy do nabywania wejściówek.

Bilety „online” są dostępne – TUTAJ.

Szczegółowe regulaminy sprzedaży biletów oraz programu „GZxLP10” dostępne są w stopce na stronie internetowej systemu biletowego dostępny jest – TUTAJ.

Przypominamy, że cały czas możecie nabywać karnety na rundę wiosenną 2024/2025. Przed nami osiem emocjonujących starć – wspierajcie Górnika w walce o ligowe punkty. Kup karnet – TUTAJ.

Poniżej lista przywilejów wynikających z posiadania karnetów, członkostwa oraz ciągłości obecności na meczach:

  • Cena członkostwa wynosi 40zł.
  • Zniżka obowiązująca w bieżącym sezonie dla uczestników programów na mecze rozgrywane w ramach PKO BP Ekstraklasy wynosi 20%.
  • Dla osób będących członkiem programu lojalnościowego 'GZxLP10′ będzie prowadzona sprzedaż zamknięta z pierwszeństwem 48 godzin przed otwartą dystrybucją z limitem łącznie 4 biletów (czyli Uczestnik programu będzie mógł kupić online i stacjonarnie bilet dla siebie i 3 znajomych w przysługujących im cenach).
  • Dla osób, które były na meczu poprzedzającym, będzie prowadzona sprzedaż zamknięta z pierwszeństwem 24 godzin przed otwartą dystrybucją z limitem łącznie 2 biletów (1 dla siebie 1 dla znajomego, nawet jeżeli nie był na meczu).
  • Przypominamy, że posiadanie karty w formie fizycznej nie jest obowiązkowe i zgodnie z obowiązującymi cennikiem jest dodatkowo płatne (15 zł).
  • Każdy uczestnik może skorzystać z bezpłatnej karty wirtualnej na telefon.

Bilety „online”  dostępne TUTAJ.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Właśnie w takich chwilach potrzebna jest wiara i wsparcie.

W jakich?.Momy środek i tak zostanie,i spokojnie można grać z polotem bo nic nam nie grozi.Dawać szansę nowym i młodym.Pytanie czy Jasiu to wdroży.

Jeśli wiara czyni cuda , Buksa my wierzymy, że się uda 🙂

Nie obsrej się.

Przestań wkoło prd. te bzdury o tym nieudaczniku, bo on się nie nadaje nawet do IV ligi, to po prostu największa pomyłka w historii tego klubu, po stokroć większa, niż Krawczyk !
Pytanie, kto ma w tym interes, żeby go na siłę promować i wpuszczać go na boisko ?
O innych jemy podobnych niewypałach na które stawia „nietykalny” nie będę pisał.

U’re an idiot !

W piątek ma być ciepło, więc powinniśmy wszyscy ruszyć na E’Stadio Ernesto Pholo !
Może wrócą już do składu Ci najlepsi, a miernoty zaczną grać w rezerwach ….