Życzymy Wam zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie rodziny, przyjaciół i bliskich. Niech ten wyjątkowy czas przepełniony będzie ciepłem domowego ogniska, radosnym uśmiechem, optymizmem, wzajemną serdecznością oraz życzliwością. Pierwsza gwiazdka, która rozbłyśnie na niebie, niechaj spełni wszystkie Wasze marzenia oraz z nadzieją i ufnością pozwoli spoglądać w nadchodzącą przyszłość, pełną niesłabnącej wiary, nieustającej nadziei, niezliczonych zwycięstw i sukcesów.
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!







Zdrowych i spokojnych Świąt, pełnych radości 😉
Wzajemnie,dziękujemy ??❤️
Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych
Zdrowych i wesołych świąt dla wszystkich kibiców zabrzańskiego Górnika oraz dla redakcji Roosevelta 81. ??
Wesołych Świąt dla Wszystkich ???