Trójkolorowych Świąt!

5
1913

Życzymy Wam zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie rodziny, przyjaciół i bliskich. Niech ten wyjątkowy czas przepełniony będzie ciepłem domowego ogniska, radosnym uśmiechem, optymizmem, wzajemną serdecznością oraz życzliwością. Pierwsza gwiazdka, która rozbłyśnie na niebie, niechaj spełni wszystkie Wasze marzenia oraz z nadzieją i ufnością pozwoli spoglądać w nadchodzącą przyszłość, pełną niesłabnącej wiary, nieustającej nadziei, niezliczonych zwycięstw i sukcesów.

Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

5 komentarzy

Zdrowych i spokojnych Świąt, pełnych radości 😉

Wzajemnie,dziękujemy ??❤️

Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych

Zdrowych i wesołych świąt dla wszystkich kibiców zabrzańskiego Górnika oraz dla redakcji Roosevelta 81. ??

Wesołych Świąt dla Wszystkich ???