Totolotek sponsorem oficjalnym Górnika Zabrze!

kesera  -  16 maja 2014 15:01
0
1076

totolotek

Górnik Zabrze S.S.A. i Totolotek S.A. informują, iż z dniem 16 maja 2014  wchodzi w życie umowa sponsorska pomiędzy firmą TOTOLOTEK S.A., polską Spółką należącą do greckiej grupy INTRALOT i Górnikiem Zabrze, klubem piłkarskim występującym w T-Mobile Ekstraklasie.

Podpisanie dwuletniej umowy z Totolotkiem to niewątpliwie sukces i szczęśliwy dzień dla Górnika Zabrze i naszych kibiców. Totolotek gwarantuje znaczące wsparcie i będzie jednym z głównych Sponsorów klubu. Dziękuję przedstawicielom naszego nowego Sponsora za podjęcie współpracy z  Górnikiem Zabrze a także agencji marketingu sportowego „4 Business” za udział przy podpisaniu umowy i  zapraszam na mecz z Legią Warszawa na naszym stadionie – powiedział Zbigniew Waśkiewicz, Prezes Zarządu Górnika Zabrze S.S.A.

– Decyzja o wsparciu sponsorskim Górnika Zabrze wpisuje się w naszą długofalową strategię silnego zaangażowania w polską piłkę klubową. Górnik Zabrze to rozpoznawalna marka, jeden z najbardziej utytułowanych klubów w ekstraklasie, posiadający dużą grupę wiernych kibiców. Cieszę się, że od dzisiaj możemy nazywać się Oficjalnym Sponsorem tego zasłużonego klubu. Wierzę, że przy naszej pomocy Górnik będzie osiągał znaczące sukcesy sportowe – powiedział z kolei Łukasz Seweryniak, Dyrektor ds. Operacyjnych i Marketingu Totolotek S.A.

Przed rozpoczęciem nowego sezonu 2014/15 przedstawiciele Totolotka zaprezentują szczegółowe plany współpracy z klubem, m. in. dedykowane akcje marketingowe dla kibiców Górnika Zabrze.

Totolotek S.A.
Firma Totolotek S.A. powstała w 1992 roku i jest najdłużej działającą legalnie firmą na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Wejście Spółki do Grupy Intralot w 2005 pomogło umocnić pozycję Totolotek S.A. na rynku, jako wiodącego organizatora zakładów sportowych z blisko czterystoma punktami sprzedaży w całym kraju. Firma zapewnia zatrudnienie dla ponad 1000 osób, co roku zasilając budżet państwa i związki sportowe kwotą blisko 25 milionów PLN. Poprzez swoją sieć punktów sprzedaży Totolotek S.A. oferuje najbogatszy na polskim rynku wybór zakładów sportowych, takich jak: zakłady bukmacherskie – Toto-Mix, Zakłady na Żywo – Live, zakłady piłkarskie – Toto-Liga i Toto-Gol, Wyścigi Konne i ostatnio wprowadzone do oferty Wyścigi Psów na żywo – Toto-Racing. Od roku 2013 Spółka przyjmuje również zakłady internetowe za pośrednictwem strony internetowej www.totolotek.pl na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów RP.

Intralot
Intralot jest Spółką notowaną na greckiej Giełdzie Papierów Wartościowych, która działa jako czołowy międzynarodowy dostawca zintegrowanych systemów oraz innowacyjnych rozwiązań do gier i transakcji. Firma jest także dostawcą usług z zakresu zarządzania zakładami sportowymi i interaktywnymi rozrywkami dla licencjonowanych operatorów na całym świecie. Bogata oferta produktów, know-how w zakresie Loterii, Zakładów, Wyścigów i Wideo loterii oraz wiodąca technologia zapewniły Intralot przewagę, która sprzyja zyskowności i rozwojowi. Obecność firmy w 57 krajach, ponad 5,7 tysiąca pracowników oraz przychód w wysokości 1,54 miliarda euro (2013) potwierdzają wiodącą pozycję firmy na pięciu kontynentach. Więcej informacji: www.totolotek.pl oraz www.intralot.com

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments