To nie Cracovia wygrała mecz tylko Górnik go przegrał

W.  -  23 października 2018 12:28
0
4369

Debiut jeśli chodzi o pozycje na murawie w Ekstraklasie, ale to nie nowość dla Daniela, który grał już na tej pozycji w juniorach, po meczu choć nikt nie był zadowolony z wyniku, poprosiliśmy o kilka słów młodego zawodnika Górnika: 

Nie tak to miało chyba wyglądać?

– Zdecydowanie nie tak. Przed spotkaniem założyliśmy sobie oczywiście zwycięstwo, ale i pewien schemat gry, którego w ogóle nie zrealizowaliśmy. To nie Cracovia wygrała dzisiaj mecz, tylko my go przegraliśmy.

Jak czujesz się na lewej obronie, cofnięty jesteś do tyłu, w juniorach grałeś już na takiej pozycji?

– Tak w juniorach grałem jako obrońca, grywałem również jako pomocnik i absolutnie nie jest to dla mnie żaden problem.

Czyżby zabrakło Wam sił? Wyglądało to tak, jakbyście nie ciągnęli tej gry w ogóle od 60 minuty.

– Możliwe, że tak. Bardzo chcieliśmy dzisiaj wygrać, może nawet za bardzo, przez co pogubiliśmy się i popełniliśmy za dużo błędów, które wykorzystali skrzętnie nasi rywale.

Wylądowaliście na dnie tabeli, wyczuwalna jest już jakaś nerwowość w szatni?

– Na pewno, ponieważ nie tak to miało wyglądać. Na koniec sezonu zajęliśmy czwarte miejsce, graliśmy w eliminacjach do Ligi Europy, mieliśmy zupełnie inne cele. Niestety tak się ułożyło, że jesteśmy na ostatnim miejscu, ale ciężką pracą i jeszcze większą determinacją musimy to zmienić i piąć się w górę tabeli.

Jak myślisz, możemy obawiać się, że trener odejdzie z Górnika przed końcem sezonu?

– Nie mnie oceniać. My jesteśmy z trenerem na 100%, trener jest z nami. Tworzymy zespół i patrzymy w przyszłość z optymizmem.

Jak oceniasz zgrupowanie kadry?

– Dobrze, pierwszy mecz wygraliśmy, nawet udało mi się asystować przy golu w drugim meczu odnieśliśmy porażkę, ale najważniejsze spotkania jeszcze przed nami w listopadzie w eliminacjach.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments